Farby, laky v meste
Prešov

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Prešove? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Prešove.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Prešove

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Prešove?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

RENOJAVA

RENOJAVA Prešov

RENOJAVA je vcelku veľká predajňa, ktorej hlavné zameranie sú farby a laky. Väčšinu značiek, ktoré ponúkajú možno nebudete poznať, minimálne však budete poznať aspoň Dulux. Pokrývajú celý sortiment potrieb na maľovanie, nájdete tu farby na drevo, kov, steny, ale aj striekaciu techniku, ochranné pomôcky a iné.

Recenzie sú prevažne pozitívne, jediná negatívna sa týkala prístupu do externého skladu, kedy zákazník mal problém do neho nacúvať. Inak majú ochotný a milý personál, ktorý vám rád poradí.

V blízkosti sa nachádza veľké parkovisko, kde zaparkuje aj 20 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:30
utorok 8:00 - 16:30
streda 8:00 - 16:30
štvrtok 8:00 - 16:30
piatok 8:00 - 16:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Prešov
Jána Pavla II. 1A
0905 941 984

2

Dom farieb Volgogradská

Dom Farieb Volgogradská, Prešov

Dom farieb je veľká maloobchodná sieť predajní, ktoré sa nachádzajú prakticky v každom väčšom meste. Ponúkajú skvelý sortiment známych značiek farieb a lakov.

Predajňa na Volgogradskej má aj pár negatívnych recenzií, z nich je jedna konkrétna. Tá spomína nekvalitu farby, neochotu pri reklamácií a neodborný personál. Avšak je stará 4 roky, takže pravdepodobne to už nie je aktuálne.

Parkovisko pri predajni je zdieľané s neďalekým hypermarketom Tesco, takže problém s parkovaním mať nebudete. 

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 18:00
utorok 7:30 - 18:00
streda 7:30 - 18:00
štvrtok 7:30 - 18:00
piatok 7:30 - 18:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Prešov
Volgogradská 9/A
051/758 21 45

3

Dom farieb Jesenná

Dom farieb Jesenná Prešov

Dom farieb je veľká maloobchodná sieť predajní, ktoré sa nachádzajú prakticky v každom väčšom meste. Ponúkajú skvelý sortiment známych značiek farieb a lakov.

Predajňa na Jesennej ulici má len pozitívne hodnotenia. Tak ako všade, aj tu ľudia chvália ochotný personál, ktorý vám veľmi rád poradí. 

Predajňa menší areál, ale aj tam by malo zaparkovať 20 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 16:30
utorok 7:00 - 16:30
streda 7:00 - 16:30
štvrtok 7:00 - 16:30
piatok 7:00 - 16:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Prešov-Solivar
Jesenná 7
051/488 16 17

4

Kúzlo farieb a drogérie

Kúzlo farieb a drogérie Prešov

Kúzlo farieb a drogérie je stredne veľká predajňa farieb a lakov, ktorá však ponúka farby len vlastnej značky Remal. Ak si na značke nepotrpíte, určite im dajte šancu a uvidíte, prípadne sa nám ozvite, ohľadom vašich skúseností s touto značkou.

Recenzie sú kladné, ale sú len 4 a z toho ani jedna nie je nejaká konkrétna. Posledná bola pridaná pred 7 mesiacmi a ostatné sú aspoň rok staré. Nie je jasné, či predajňa ešte existuje alebo prečo má len toľko recenzií. Väčšina predajní má 20 recenzií alebo viac.

Keďže predajňa sa nachádza v areáli, ktorý je prispôsobený pre kamióny, s parkovaním určite nebudete mať problém.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 16:00
utorok 7:00 - 16:00
streda 7:00 - 16:00
štvrtok 7:00 - 16:00
piatok 7:00 - 16:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Strojnícka 18
0918 787 053

5

Intercolor

Intercolor Prešov

Intercolor je malá predajňa farieb a lakov, ktorá sa špecializuje na farby značky Helios. Predajňa sa nachádza na prízemí paneláku, preto nepatrí medzi najväčšie. Avšak miestnym to určite stačí, keďže to zrejme nemajú ďaleko a základné potreby na maľovanie bytu by tu mali mať. Ponúkajú dokonca aj miešanie farieb na mieru.

Recenzií je len pár a nie sú konkrétne. Jedna hovorí „super obchod s farbami“ a to je jediná, ktorá niečo obsahovala.

Parkovisko pred predajňou je zdieľané s bytovým domom, takže ak predajňu navštívite v čase, kedy je väčšina ľudí doma, tak môžete mať problém s parkovaním.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 16:30
utorok 7:30 - 16:30
streda 7:30 - 16:30
štvrtok 7:30 - 16:30
piatok 7:30 - 16:30
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Prešov
Pavlovičovo námestie 3861
051/758 31 55

6

Farby-Laky BERKO

Farby-Laky Berko Prešov

Farby-Laky BERKO je malá špecializovaná predajňa farieb a lakov značky Dulux. Ako je z fotky jasné, predajňa ponúka aj miešacie centrum, kde vám namiešajú akýkoľvek odtieň farby Dulux, o aký požiadate.

Recenzie sú nadmieru pozitívne a spomínajú dobré ceny, dostupnosť tovaru, ktorý iné predajne nedržia (Technický Peroxid vodíka) a ochotu majiteľa vyjsť zákazníkovi v ústrety. Najhoršia recenzia mala tri hviezdičky a opisovala obchod ako priemerný.

Parkovisko je tu veľké, ale je takmer 100 metrov od predajni a je zdieľané s Kauflandom a obchodným centrom. Priamo pred predajňou totiž nezaparkujete, teda len ak budete mať to šťastie, že v tomto malom obchodnom dome budú voľné tie dve parkovacie miesta pred dverami predajne.

Otváracie hodiny

pondelok 9:00 - 17:00
utorok 9:00 - 17:00
streda 9:00 - 17:00
štvrtok 9:00 - 17:00
piatok 9:00 - 17:00
sobota 9:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Prešov
Levočská 38
051/771 34 78

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info