Farby, laky v meste
Prievidza

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Prievidzi? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Prievidzi.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Prievidzi

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Prievidzi?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

ORVA color

ORVA color Prievidza

ORVA color je stredne veľká predajňa, ktorá sa špecializuje na predaj farieb a lakov. Dodatočný sortiment tvoria produkty, ktoré patria do stavebnín alebo na záhradu. Zaujímavosťou je aj to, že vám požičajú napríklad aj brúsku, ak potrebujete po nákupe brúsiť sadrokartón. Ochotne vám namiešajú aj vami požadovaný odtieň farby. Z farieb a lakov tu nájdete hlavne produkty Dulux, Xyladecor, Hammerite a Luxol.

Recenzie na túto predajňu sú hlavne pozitívne a je ich veľmi veľa. Vyzdvihujú šírku sortimentu, krásne showroomy a ochotnú obsluhu. Zlých recenzií nie je veľa, tie dve čo tam sú, tak sa sťažujú na obsluhu, vraj by tam niektorý nemali robiť, nie je však jasné prečo.

Je tu zopár parkovacích miest, avšak ak tu bude viac než 5 áut, môžete mať problém zaparkovať.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 18:00
utorok 7:00 - 18:00
streda 7:00 - 18:00
štvrtok 7:00 - 18:00
piatok 7:00 - 18:00
sobota 7:30 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Prievidza-Píly
Bojnická cesta 12 
0918 505 808

2

Dom farieb Vapa In

Dom farieb Vapa In Prievidza

Tento dom farieb sa neradí do maloobchodnej siete predajní Dom farieb. Farby a laky sú ich špecializáciou, ale nájdete tu aj iný tovar, ako napríklad stavebniny, zatepľovacie materiály, interiérové doplnky, plávajúce podlahy a dvere. Zo sortimentu farieb a lakov tu nájdete hlavne známe značky ako Het, Dulux, Jupol, Xyladecor a iné.

Na internete sa nenachádza ani jedna recenzia, čo je zvláštne. Firma existuje od roku 2015, ale netušíme, prečo nemá ani jednu recenziu.

Predajňa má svoje vlastné parkovisko, kde zaparkuje možno 10 áut, takže parkovanie nebude problém.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Prievidza
Rastislavova 745
0905 170 611

3

Farby laky Hepner

Farby laky Hepner Prievidza

Farby laky Hepner sú menšou predajňou farieb a lakov, ktorá sa zameriava na menej známu značku farieb Sniežka. V menšom tu nájdete aj známejšie značky ako Remal, Esmal a Eternal. Okrem farieb tu nájdete aj autochémiu a autokozmetiku, drogistický tovar a rôzne doplnky do záhrady či domácnosti. Vedia vám zabezpečiť aj aerosólové farby, náradie a iné veci.

Recenzie na tento obchod sú pozitívne. Chvália príjemného predávajúceho, super výber aj ceny. Negatívna recenzia bola len jedna, aj to nebola špecifická.

Parkovisko sa nachádza za rohom predajne a je v celku veľké – možno aj pre 20 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 9:00 - 16:30
utorok 9:00 - 16:30
streda 9:00 - 16:30
štvrtok 9:00 - 16:30
piatok 9:00 - 16:30
sobota 9:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Prievidza
Hviezdoslavova 496
0903 705 824

4

Colorlak

Colorlak Prievidza

Predajňa farieb lakov Colorlak je stredne veľká predajňa, ktorá sa špecializuje len na značku Colorlak. Okrem farieb a lakov tu nájdete aj omietky, čističe, tužidlá a všetko, čo patrí k maľovaniu. Samozrejmosťou je aj tónovací systém Colorlak, kde vám namiešajú akýkoľvek odtieň farby.

Recenzie na túto predajňu sú len kladné. Chvália milý a ochotný personál a dobrý výber. Negatívne recenzie neboli, len jednému recenzentovi prišiel výber naopak malý.

V areáli predajne nájdete vyhradené parkovisko, kde však zaparkuje 10 áut. 

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Prievidza
Nedožerská cesta 20
0905 747 876

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info