Farby, laky v meste
Spišská Nová Ves

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Spišskej Novej Vsi? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v meste Spišská Nová Ves.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Spišskej Novej Vsi

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Spišskej Novej Vsi?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

COLORLAK

Colorlak Spišská Nová Ves

Firma COLORLAK ponúka rôzne typy farieb na drevo, kov, či farby do interiéru. Okrem farieb ponúkajú aj spreje alebo stavebné hmoty ako napríklad omietky, lepidlá alebo betón. Všetky ich produkty sú vyrobené materským závodom v Českej republike, takže značky ako Primalex alebo Dulux tu len ťažko nájdete. Firma kladie veľký dôraz na kvalitu a šetrnosť k životnému prostrediu a sú držiteľmi rôznych certifikátov, ktoré to dosvedčujú.

Pobočke v Spišskej Novej Vsi nechýba ani milý, ochotný personál, ktorý vám rád poradí pri výbere. Z 12 recenzií má celkové hodnotenie 4,7 hviezdičiek.

Otvorená je každý pracovný deň od 7:00 do 17:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00. Pred predajňou sa nachádza stredne veľké parkovisko.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Spišská Nová Ves
Duklianska 31
0917 768 540

2

Farlaz

Farlaz Spišská Nová Ves

V tejto maloobchodnej prevádzke nájdete široký sortiment farieb, lakov alebo priemyselných farieb. Máte možnosť nechať namiešať farbu podľa vášho výberu alebo si vybrať z ponuky hotových farieb od renomovaných výrobcov.

Zákazníci si široký výber produktov pochvaľujú, rovnako ako aj milý prístup predajcu. Predajňa doposiaľ získala na Googli 25 recenzií a celkové hodnotenie 4,6 hviezdičiek.

Priamo pred predajňou sú iba dve pozdĺžne parkovacie miesta, takže s parkovaním môže byť problém.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:00
utorok 8:00 - 16:00
streda 8:00 - 16:00
štvrtok 8:00 - 16:00
piatok 8:00 - 16:00
sobota 8:30 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Spišská Nová Ves
Odborárov 41
053/441 46 75

3

Kúzlo Farieb a Drogérie

Kúzlo Farieb a Drogérie Spišská Nová Ves

Sieť predajní s názvom Kúzlo Farieb a Drogérie patrí pod spoločnosť Bal SK, ktorá sa zaoberá predajom farieb. Ich výrobky sú kvalitné a šetrné k životnému prostrediu, čo dokazujú aj certifikáty, ktoré spoločnosť získala.

Pobočka okrem širokého výberu farieb ponúka aj služby miešania farieb. Personál je veľmi milý, ochotný a odborne vám poradí. Zákazníci nemali voči službám žiadne výhrady a predajňa má momentálne hodnotenie 5 hviezdičiek na Googli.

Pred predajňou sa nachádza parkovisko. Je možná platba kartou.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 16:00
utorok 7:00 - 16:00
streda 7:00 - 16:00
štvrtok 7:00 - 16:00
piatok 7:00 - 16:00
sobota 7:00 - 11:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Spišská Nová Ves
J. Fabiniho 23
0905 830 673

4

FerFarby

FerFarby Spišská Nová Ves

V tejto predajni nájdete rôzne druhy farieb od najkvalitnejších značiek. Na výber máte zo širokej škály od tieňov. Nechýba ani iné príslušenstvo, ktoré budete k svojmu projektu potrebovať, ako pásky, štetce alebo valčeky.

Zákaznícky servis má firma naozaj výborný, na Googli získala hodnotenie rovných 5 hviezdičiek z 50 recenzií. Personál vám rád poradí, či už neviete koľko farby budete potrebovať alebo ktorý štetec je pre váš projekt najlepší. Zákazníci si veľmi pochvaľujú aj dobré ceny produktov.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 9:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Spišská Nová Ves
Zimná 45
0907 204 757

5

JUB Farby

JUB Farby Spišská Nová Ves

V Jub Farby nájdete asi naozaj všetko. Od farieb a lakov na rôzne typy materiálov cez spreje, lepidlá, omietky až po materiál na zatepľovanie. Nechýbajú ani maliarske pomôcky a iné príslušenstvo. K dispozícií máte aj možnosť nechať si namieša farby a omietky značky JUB podľa vzorníkov JUB.

Zákazníci doposiaľ uverejnili iba tri recenzie, ale všetky tri boli veľmi pozitívne. Ocenili kvalitu farieb a prístup personálu. Prevádzka získala celkové hodnotenie rovných 5 hviezdičiek.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 2152
0915 242 132

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info