Farby, laky v meste
Topoľčany

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Topoľčanoch? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Topoľčanoch.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Topoľčanoch

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Topoľčanoch?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Ján Jamrich FarbyLux

FarbyLux Topoľčany

FarbyLux Ján Jamrich je stredne veľká predajňa, ktorá sa špecializuje na predaj farieb a lakov. V ich sortimente nájdete aj fasády, lazúry, zatepľovacie systémy a príslušenstvo, potrebné pre maľovanie. Ponúkajú aj miešanie farieb.

Recenzie sú zväčša kladné, chvália výber farieb (aj eko farieb, ktoré sú riediteľné vodou), odbornú obsluhu aj doplnkové služby. Avšak nájde sa tu aj dosť negatívnych recenzií, ktoré sa sťažujú na to, že platby karty pod 5 € nie sú možné. Taktiež sa sťažujú na dotieravú obsluhu, ktorá sa vám snaží za každú silu niečo predať.

S parkovaním problém nebudete mať, nakoľko má predajňa takmer 10 vyhradených miest na parkovanie.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 16:30
utorok 7:30 - 16:30
streda 7:30 - 16:30
štvrtok 7:30 - 16:30
piatok 7:30 - 16:30
sobota 7:30 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Topoľčany
Stummerova 79
038/532 10 41

2

L&Š

LaŠ Topoľčany

L&Š sú špecializovaná predajňa farieb a lakov, ale nájdete tu aj iný stavebný materiál a PVC, podlahy a drogériu. L&Š je sieť predajní, ktorá ponúka široký výber farieb a lakov a v ich sortimente nájdete známe značky ako Primalex, Jupol, Het a iné.

Recenzie označujú túto predajňu ako nadpriemerne dobrú s neobvyklým skóre 4,6*. Pár ich bolo negatívnych, no nespomínali nič konkrétne. Tie pozitívne naopak chvália ochotný personál, schopný vybaviť čokoľvek a dobrý nákup so zľavami.

Za najväčšie negatívum považujeme problémové parkovanie – predajňa má na zemi vyznačené len dve miesta pre zákazníkov. V okolí sa parkuje pozdĺžne a nachádza sa tu aj niekoľko iných predajní, ktorých zákazníci tu budú parkovať.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 16:30
utorok 7:30 - 16:30
streda 7:30 - 16:30
štvrtok 7:30 - 16:30
piatok 7:30 - 16:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Topoľčany
Tovarnícka 398
0915 991 038

3

Farby Laky Krušovská

Spomínaná predajňa farieb a lakov sa nachádza na Krušovskej 40. Okrem farieb a lakov ponúkajú aj tapety, stierky a lepidlá, stavebnú chémiu, lišty a náradie. Je menšia a tomu odpovedá aj sortiment. Čo sa týka farieb, nájdete tu produkty značiek JUB, Primalex, Esmal a Het. Taktiež vám na počkanie namiešajú požadovaný odtieň farby.

Na túto predajňu sú taktiež recenzie veľmi pozitívne (4,8*). Spomínajú priemerné ceny, menší sortiment, ale s poznámkou, že čo nemajú, to objednajú. Iná hovorí o tom, že je to najlepšia predajňa v okolí, keď ide o prístup aj odbornosť.

Predajňa nemá špeciálne parkovisko, ale viete celkom dobre zaparkovať popri ceste. Avšak bojujete tu o parkovacie miesta so zákazníkmi neďalekého FaxCopy.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 17:00
utorok 7:30 - 17:00
streda 7:30 - 17:00
štvrtok 7:30 - 17:00
piatok 7:30 - 17:00
sobota 7:30 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Topoľčany
Krušovská 40
038 5320100

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info