Farby, laky v meste
Trebišov

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Trebišove? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúcehofarby laky v Trebišove.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Trebišove

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Trebišove?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Farby laky – Farby DANA

Farby, laky - Farby DANA Trebišov

Farby DANA sú malou certifikovanou predajňou Dulux, ktorá predáva farby, laky, ale aj drogériu. Keďže je certifikovaná firmou Dulux nájdete tu tovar ich značiek, ku ktorým sa radí Luxol, Hammerite, Xyladecor. Nájdete tu aj laky slovenského výrobcu Slovakryl.

Recenzie na túto predajňu sú trochu viac negatívne ako je priemer – len 3,7 hviezdičiek. Na jednu stranu chvália predavačku, že je ochotná a dobre poradí (prípadne aj ísť ku konkurencii, ak nemala daný tovar), iní kritizujú majiteľku, že počúvala každé slovo (asi odpočúvala) a mala drahé farby. Jedna pani to vysvetľuje tak, že tá predavačka je asi prísne strážená zamestnávateľkou, ktorá odpočúva každé slovo, len aby náhodou neposlala zákazníka ku konkurencii.

S parkovaním tu nebudete mať problém, nakoľko je obchodík súčasťou malého obchodného centra, ktoré poskytuje asi 20 parkovacích miest.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Trebišov
Československej armády 3575
056/672 57 21

2

EKOPRA Color Mix

EKOPRA Color Mix Trebišov

Predajňa EKOPRA sa špecializuje na predaj farieb a lakov, ale okrem toho vám ponúka aj sadrokartónové systémy, náradie a ochranné oblečenie. V jeho sortimente farieb a lakov nájdete produkty rôznych známych výrobcov, ako napríklad Chemolak, Het, Eternal. Avšak sortiment farieb je rozšírený aj o menej známych, ako napríklad Denas, Barvy a laky Teluria, a FALAtrade.

Recenzie na túto predajňu sú len pozitívne. Spomínajú dobrú obsluhu, pestrý sortiment tovaru a dobré parkovanie.

Pred predajňou nájdete asi 5 vyhradených parkovacích miest pre zákazníkov, takže s parkovaním nebudete mať problém.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 17:00
utorok 7:30 - 17:00
streda 7:30 - 17:00
štvrtok 7:30 - 17:00
piatok 7:30 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Trebišov
Cukrovarská 32 
0905 732 278

3

COLOR EXPERT

Color Expert Trebišov

Predajňa Color Expert je stredne veľkou predajňou, ktorá sa okrem farieb a lakov špecializuje aj na požičiavanie a predaj náradia a stavebného materiálu. Ponúka riešenia pre malých aj veľkých odberateľov. Sortiment farieb je zložený najmä výrobkami značky Sniežka a Magnat. Ponúkajú aj miešanie farieb, pre prípad, že to potrebujete.

Recenzie na tento obchod sú len pozitívne. Chvália super ceny, široký sortiment a výber farieb. Taktiež chvália pekne poukladaný tovar a požičovňu náradia.

Predajňa je v menšom priemyselnom areáli, takže parkovať môžete kdekoľvek.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 17:00
utorok 8:00 - 17:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok 8:00 - 17:00
piatok 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Trebišov
M. R. Štefánika 719
0917 110 899 

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info