Farby, laky v meste
Trenčín

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Trenčíne? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Trenčíne.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Trenčíne

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov v Trenčíne?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Dom farieb Trenčín

Dom farieb Trenčín

Dom farieb Trenčín je špecializovaná predajňa farieb a lakov. Domy farieb sú maloobchodná sieť predajní farieb a lakov. Ponúkajú široký sortiment farieb a mnohé známe značky, ako napríklad Primalex, Balakryl a kopec ďalších.

Recenzie na túto predajňu sú veľmi kladné. Spomínajú veľmi ochotnú predavačku, ktorá ochotne vysvetlila postupy náterov a pomohla zákazníkovi prekonať neistoty. Taktiež chvália široký sortiment a ceny so zľavou.

S parkovaním nebudete mať problémy, nakoľko ide o obchodné centrum, ktoré má dostatočne širokú parkovaciu plochu.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 18:00
utorok 7:00 - 18:00
streda 7:00 - 18:00
štvrtok 7:00 - 18:00
piatok 7:00 - 18:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Trenčín
Soblahovská 3161
032/640 10 09

2

Micolor

Micolor Trenčín

Predajňa Micolor vám ponúka stredne veľký sortiment farieb a lakov. Ponúka farby a laky známejších značiek, medzi ktoré patrí napríklad Het alebo Dulux. Okrem farieb a lakov tu nájdete aj lazúry, lepidlá, stierky a príslušenstvo. Taktiež je tu drogistický tovar, ale taký, ktorý vám pomôže pri maľovaní (napr. čistič kúpeľní alebo odstraňovač nálepiek).

Na túto predajňu nájdete len kladné recenzie, ktoré opisujú, že niečo také im v Trenčíne chýbalo. Chvália odborne vyškolený personál, ochotu poradiť a dobré ceny. Nenašli sme žiadnu negatívnu recenziu, len jednu poznámku, že predajňa je trochu od ruky.

Keďže sa predajňa nachádza v areáli obchodného centra, je tu veľká parkovacia plocha, takže s parkovaním problém nebude.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 16:00
utorok 7:00 - 16:00
streda 7:00 - 16:00
štvrtok 7:00 - 16:00
piatok 7:00 - 16:00
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Trenčín
Brnianska 2351
0948 380 215

3

ColorProfi

ColorProfi Trenčín

ColorProfi je značkovou predajňou Colorlak a ponúka stredne veľký sortiment farieb a lakov.

Recenzie predajne sú pomerne kladné. Chvália veľký výber tovaru a personál, ktorý je príjemný, vie poradiť a je ochotný aj pomôcť. Avšak na druhú stranu je tu niekoľko veľmi negatívnych recenzií. Jeden zákazník prišiel v sobotu o 11:30 a predajňa bola zatvorená bez akéhokoľvek oznamu (podľa otváracích hodín mala byť otvorená do 12:00). Inému omylom spadla farba a predavačka ho nie len donútila zaplatiť za farbu, ale aj poumývať. Iný zákazník sa sťažoval na chýbajúci tovar – spomína šmirgle a tiež, že mu za 0,2 l riedidla zaúčtovali 4,80€.

Predajňa sa nachádza v malom priemyselnom areáli, kde zaparkuje asi 10 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Trenčín
Soblahovská 3486 
0918 685 947

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info