Farby, laky v meste
Trnava

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Trnave? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky v Trnave.

Farlesk vo vašom meste - sme aj v Trnave

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajní farieb a lakov v Trnave?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Farby – Laky Griflík

Farby - Laky Griflík Trnava

Farby – Laky Griflík je malá predajňa, ktorá sa však špecializuje na farby a laky a má celkom široký sortiment. Nájdete tu všetky základné veci, ktoré potrebujete na maľovanie. Ponúkajú známe značky farieb ako Het, Dulux, Primalex alebo Jupol.

Recenzie chvália v prvom rade personál, že je priateľský a ponúka rodinný prístup (je to aj rodinný podnik). Recenzenti taktiež chvália skvelé ceny a recenzie s nízkym hodnotením prakticky ani nenájdete. Teda dve by ste našli, ale neuvádzajú nič konkrétne.

Predajňa sa nachádza na prízemí bytového domu, na adrese Okružná 24, Trnava. Nevýhodou je chýbajúce parkovisko, ak chcete zaparkovať, tak to bude možné až v bistre oproti.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Trnava
Okružná 24 
0948 159 410

2

MICOLOR

MICOLOR Trnava

Predajňa MICOLOR je stredne veľká špecializovaná predajňa farieb a lakov. Taktiež ponúka široký sortiment farieb rôznych známych značiek ako Het, Chemolux, Ferro Color a Syntetika. Okrem toho tu nájdete aj príslušenstvo, ktoré sa vám pri maľovaní bude hodiť. Zaujímavosťou je tu aj prítomnosť drogérie, aj keď to predajňa nejak špeciálne nedeklaruje.

Recenzií má obchod celkom dosť, avšak nie sú špecifické, takže sme sa z nich nič nedozvedeli. Avšak takmer všetky sú pozitívne, takže táto predajňa je tiež veľmi dobrá a dokáže uspokojiť svojich zákazníkov.

Predajňa má vo svojom okolí asi 10 parkovacích miest, takže zaparkovať tu nebude problém.

Otváracie hodiny

pondelok 6:30 - 16:00
utorok 6:30 - 16:00
streda 6:30 - 16:00
štvrtok 6:30 - 16:00
piatok 6:30 - 16:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Trnava
Priemyselná 4
0902 219 393

3

Maliarske centrum JUEL

Maliarske centrum JUEL Trnava

Maliarske centrum JUEL je stredne veľká predajňa, ktorá je špecializovaná na farby Chemolak. Avšak nájdete tu aj iné značky farieb ako Dulux, Primalex, Jupol, Esmal a Het. Predajňa sa chváli odborným poradenstvom, skladovými zásobami, ktoré sú stále pripravené a dlhými, až 27 ročnými skúsenosťami.

Recenzie sú veľmi kladné, spomínajúc milý a ochotný personál, miešanie farieb vo veľkom množstve odtieňov a to aj pri menšom množstve. Je tu jedna konkrétna negatívna recenzia, ktorá spomína fakt, že na špecializovanú predajňu majú malý sortiment.

Predajňa ponúka parkovanie pre viac než 10 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:00
utorok 7:00 - 17:00
streda 7:00 - 17:00
štvrtok 7:00 - 17:00
piatok 7:00 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Trnava
Pri kalvárii 33
033/533 30 73

4

Kúzlo farieb Trnava

Kúzlo farieb Trnava

Kúzlo farieb v Trnave patrí do maloobchodnej siete predajní Kúzlo farieb, ktoré sa nachádzajú po celom Slovensku. Predajne, ktoré sú súčasťou tejto siete majú široký sortiment farieb a lakov a taktiež ponúkajú aj drogistický tovar. Nevýhodou môže byť to, že ponúkajú farby menej známych značiek, napríklad značku Remal pri farbách na steny.

Niekto v recenzii síce spomenul, že majú aj farby Jupol. Inak chvália široký sortiment farieb, dobré ceny a ochotný personál, ktorý vám rád poradí. Negatívne recenzie sme nenašli.

Predajňa ponúka menší areál, kde zaparkuje asi 10 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 18:00
utorok 8:00 - 18:00
streda 8:00 - 18:00
štvrtok 8:00 - 18:00
piatok 8:00 - 18:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Trnava
Šrobárova 3
0905 290 208

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Upozornienie

Zmena otváracích hodín do 7.2.2021 

Pondelok - Piatok od 6:30 do 16:00 

Sobota a Nedeľa - zatvorené

Aktuálne otváracie hodiny výdajného miesta nájdete v kontakte.

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info