Farby, laky v meste
Zvolen

Hľadáte predajňu farieb a lakov v Zvolene? V tom prípade ste na tej najlepšej adrese.

Významná časť našich zákazníkov žije práve v tomto meste a my im chceme touto cestou zjednodušiť hľadanie správneho obchodu predávajúceho farby laky vo Zvolene.

Farlesk vo vašom meste - sme aj vo Zvolene

Farlesk je všade, kde ho potrebujete - na východe aj západe. Centrálu máme v Bratislave, ale naše farby vám vieme dopraviť už na druhý deň kdekoľvek v rámci Slovenska. Navyše, ak nakúpite vo väčšom množstve (hodnota nákupu nad 189 €) dopravu máte zadarmo.

U nás máte navyše istotu diskontných cien. Spokojnosť máte tiež zaručenú, dôkazom je 98% spokojných zákazníkov na Heureke.

Komunikácia s nami je rýchla a snažíme sa byť čo najviac nápomocní. S nami vyriešite všetko priamo z pohodlia vášho domova, čím šetríte aj váš čas. Objednáte doma, vyzdvihnete doma.

Portfólio farieb máme obrovské - u nás nájdete všetky produkty popredných výrobcov farieb (PPG, AkzoNobel, HET, Chemolak, PAM, Color Company, Slovlak, Helios, Soudal, Henkel a ďalších).

Pri prehliadaní produktov máte pokoj a všetok čas len pre seba. Vyhraďte si toľko času na výber a porovnanie produktov, koľko len potrebujete. Ak si nebudete vedieť poradiť, náš ochotný tím vám poradí priamo online na stránke, e-mailom alebo telefonicky. Telefonicky si môžete aj objednať.

Niektoré produkty obsahujú aj inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu pri použití.

Predsa preferujete fyzickú predajňu farieb a lakov vo Zvolene?

Ak napriek všetkým dôvodom vyššie predsa preferujete fyzickú predajňu a nechystáte sa navštíviť našu pobočku v Bratislave, tak sme pre vás pripravili zoznam všetkých predajní farieb a lakov vo vašom meste.

1

Farby – Laky Beličková

Farby - Laky Beličková

Farby - Laky Beličková vyzerajú ako malá predajňa na rohu, ale za rohom sa nachádza celkom dlhý múr, ktorý znázorňuje veľkosť predajne. Predajňa je certifikovaná na predaj farieb Primalex, ale nájdete tu aj farby značky Dulux a Dupli-Color.

Recenzie sú zväčša pozitívne a chvália odbornosť personálu a vhodné ceny. Objavila sa aj negatívna recenzia, ktorú jeden z majiteľov rozumne vyriešil, respektíve navrhol vyriešenie konfliktu osobným telefonátom. Je tam jedna rozporuplná recenzia, kedy recenzent chválil personál, s ktorým prišiel do styku jedného dňa, ale na iný deň tam bol niekto iný a ten v danom recenzentovi zanechal veľmi negatívny dojem.

Predajňu nájdete na Námestí SNP 57. Parkovanie môže byť problémom, pretože o parkovacie miesta budete zápasiť s okolitými podnikmi. Parkovanie je žiaľ platené.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 17:30
utorok 7:30 - 17:30
streda 7:30 - 17:30
štvrtok 7:30 - 17:30
piatok 7:30 - 17:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Zvolen
Námestie SNP 57
045/532 60 08

2

Farby Laky pod zámkom

Farby Laky pod zámkom Zvolen

Farby Laky pod zámkom je špecializovaná predajňa farieb a lakov, ktorá má aj iný doplnkový sortiment. Hovoria si aj zatepľovacie centrum. Do ich doplnkového sortimentu patrí drogistický tovar, náradie, tmely a lepidlá. Z farieb tu nájdete známe značky ako Dulux a Primalex. Z lakov tu nájdete známe značky ako Luxol, Caparol a Xyladecor.

Recenzie na tento obchod sú len kladné. Chvália parkovné, schopnosť „vybaviť zľavičku“, ako napísal jeden recenzent. Ostatní chválili najmä personál a široký sortiment.

Predajňu nájdete na Slatinskom nábreží 1. Parkovanie je tu priemerné – pri predajni zaparkuje aj 10 áut.

Otváracie hodiny

pondelok 7:30 - 17:00
utorok 7:30 - 17:00
streda 7:30 - 17:00
štvrtok 7:30 - 17:00
piatok 7:30 - 17:00
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Zvolen
Slatinské nábrežie 1
0903 509 494

3

Alfox

Alfox Zvolen

Alfox je malá predajňa so sortimentom zameraným na taliansku značku farieb Ard. Ich sortiment však nie malý a ponúkajú skutočne veľké množstvo farieb, lakov, olejov, omietok a farieb na rôzne povrchy.

Recenzie na túto predajňu sú na internete len štyri. Z nich je len jedna konkrétna a hovorí o tom, že farby sú fajn, ale personál vyzerá, ako keby mu recenzent zjedol obed. Bál sa ich niečo opýtať, pretože mal pocit, že ich bude otravovať pri niečom dôležitejšom ako je zákazník.

Predajňu nájdete na ulici Jána Cígera Hronského 16 vo Zvolene. Keďže sa predajňa nachádza na rušnej ulici, parkovanie je tu značne obmedzené. Priamo pri predajni zaparkujete len 3 autá a aj to len na okraji cesty.

Otváracie hodiny

pondelok 8:00 - 16:30
utorok 8:00 - 16:30
streda 8:00 - 16:30
štvrtok 8:00 - 16:30
piatok 8:00 - 16:30
sobota zatvorené
nedeľa zatvorené

Adresa

Zvolen
J. C. Hronského 390
045/532 17 41 

4

R-Interiér

R - Interér Zvolen

R-Interiér je malá predajňa, ktorá okrem farieb a lakov predáva aj tapety. Aj napriek tomu, že je predajňa malá, ponúka miešanie farieb a omietok na mieru. Predajňa je certifikovaná na predaj farieb Helios, ale nájdete tu aj iné známe značky, napríklad Het.

Recenzie chvália personál, možnosť jednoduchej objednávky a rýchlosť doručenia farieb (aj do zahraničia). Aj napriek menšej veľkosti predajne spomínajú, že predajňa má dobrý výber farieb.

Predajňa sa nachádza na Námestí slobody 20 vo Zvolene. S parkovaním tu môžete mať problém, nakoľko predajňa nemá žiadne vyhradené parkovacie miesta a nachádza sa na začiatku križovatky. Na opačnej strane sú vyhradené parkovacie miesta Mestskej polície, takže ani tam nezaparkujete.

Otváracie hodiny

pondelok 7:00 - 17:30
utorok 7:00 - 17:30
streda 7:00 - 17:30
štvrtok 7:00 - 17:30
piatok 7:00 - 17:30
sobota 8:00 - 12:00
nedeľa zatvorené

Adresa

Zvolen
Námestie slobody 20
045/536 60 74

Chcete nájsť predajňu v inom meste?

PREJSŤ NA ZOZNAM MIEST

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info