Johnstone's

Farby Johnstone's majú dlhú históriu ako jedna z popredných britských profesionálnych farieb a na trhu sa teší od roku 1890. Momentálne sú súčasť portfólia značiek PPG Industries. Vízia spoločnosti Johnstone’s sa zakladá na značke, ktorá sa špecializuje pre potreby profesionálneho maliara a tak dodáva komplexnú radu vysoko kvalitných produktov. V tejto pozícii sa opiera o 115 rokov skúsenosti s výrobou profesionálnych farieb a svoje oddelenie výskumu a vývoja, kde vylepšuje svoje produkty tak, aby profesionáli dosiahli ešte lepšie výsledky. Z týchto dôvodov vnímajú profesionáli a špecialisti značku Johnstone’s ako výrobcu vysoko kvalitných farieb, na ktoré sa môžu vždy spoľahnúť.

Spoločnosť Johnstone’s sa už pred dlhou dobou etablovala na trhu vďaka svojim prvotriednym farbám, určeným pre profesionálnych natieračov a tak zostáva na špičke používaných technológií a vývoja nových produktov. Neustále vyhodnocovanie a sledovanie kvality produktov je dôvodom, prečo spoločnosť Johnstone’s zostáva vďaka svojim produktom a službám merítkom priemyslu farieb v Spojenom kráľovstve.

Komplexná rada Johnstone’s pokrýva všetky výrobné sektory, od hlavných farieb v podobe emulzií, leskov a základných farieb až po výrobky pokročilej technológie ako napr. Aqua, Acrylic, atď. Ďalšiu produktovú radu tvoria Woodworks a Vysoko výkonné náterové hmoty (Performance Coatings).

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info