HG322 extra silný čistič na toalety

HG322 extra silný čistič na toalety
HG322 extra silný čistič na toalety
HG322 extra silný čistič na toalety
HG322 extra silný čistič na toalety
Na sklade (4 ks)
- stredu 19. 6. u vás
6,80 €
5,67 € bez DPH
Popis produktu
Čistič WC, ktorý s ľahkosťou odstraňuje aj problematické nečistoty.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577102760
Prepravná váha: 0,7 kg

Viac informácií o produkte

V každej toalete môže vzniknúť ťažko odstrániteľný povlak. Takéto problémové znečistenie, ako aj tvrdý vápenatý povlak, močový kameň alebo iné ťažko odstrániteľné povlaky, sa vytvárajú nielen na vnútornej strane misy toalety, ale aj v hrdle a na okraji toalety. Znečistenie pod okrajom určite spôsobí, že toaleta už nie je správne hygienicky čistá, ale nespôsobuje len zatuchnutie, ale znižuje aj splachovací účinok toalety.

  • Mimoriadne účinný.
  • Odstráni aj ten najodolnejší vodný kameň.
  • Nepoškodzuje glazúru, ušľachtilú oceľ ani chrómované povrchy.

Použitie:

  1. Nastriekajte HG extra silný čistič na toalety plynulým pohybom pod okraj misy toalety.
  2. Nechajte potom pôsobiť gél minimálne 20 – 30 minút a potom vyčistite misu toalety do čista kefou na toalety.
  3. Na záver toaletu vypláchnite.
  4. Pre pravidelné čistenie misy toalety je najlepšie použiť HG hygienický gél na toalety.

Balenie: 500ml

 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk