Köster NB1 Grey

Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Köster NB1 Grey
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
49,50 €
41,25 € bez DPH
Popis produktu
Kryštalizujúci hydroizolačný systém pre izoláciu z pozitívnej aj negatívnej strany.
Zistiť celý popis
Výrobca: Köster
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (kg/m2)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Vodonepriepustná (> 130 m vodný stĺpec) minerálna hydroizolácia s obsahom kryštalických látok určená na hydroizoláciu z pozitívnej a negatívnej strany. KÖSTER NB 1 Grey sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči tlakovej vode a oderom. Schválená stavebnými orgánmi a testovaná v súlade s normami na pitnú vodu. Používa sa pri hydroizolácii novostavieb, rekonštrukciách, hydroizolácii pivníc, suterénov a vodných nádrží.

Vlastnosti 

Koster NB 1 Grey/sivá je minerálna náterová vrstva obsahujúca kryštalizujúce a kapiláry upchávajúce látky. Môže byť použitá na izoláciu proti zemnej vlhkosti, beztlakovej a tlakovej podzemnej vode. Hydroizolácia spravená pomocou KÖSTER NB 1 Grey sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou proti tlaku a oderu a má vynikajúcu odolnosť voči chemikáliám a sulfátom. Aplikuje sa ako konečná vrstva. KÖSTER NB 1 Grey a je plne vodotesná aj v prípade tlakovej vody s tlakom do 13 barov. Vzhľadom k jej preniknutiu do štruktúry stavebnej konštrukcie suspenzia vytvára pevnú väzbu s podkladom a kapiláry sú uzavreté. Okrem hydraulického vytvrdnutia tesniacej hmoty, v zmesi sú aktivované kryštalizujúce látky, čo môže viesť k samovoľnému procesu utesňovania v podklade kde sa vytvárajú mikrotrhliny. Hydroizolácia vytvorená z KÖSTER NB 1 Grey môže byť realizovaná iba na podklade, kde sa nevyskytuje pohyblivé trhliny. Tieto sú z hľadiska hydroizolácie považované za špáry, ku ktorým je potrebné takto aj pristupovať a príslušne ich riešiť použitím špárovej pásky KÖSTER Joint Tape, injektážnymi živicami KÖSTER alebo tesnením KÖSTER Joint Sealant FS. Lepiaca emulzia KÖSTER SB-Bonding Emulsion vnáša do materiálu pružnosť. 

Výhody: 

 • hydroizolácia proti tlakovej vode na pozitívnej aj negatívnej strane 
 • kryštalický hydroizolačný systém 
 • certifikované na prostredie s pitnou vodou 
 • vniká do podkladu, kde kryštalizuje do hydroizolácie, ktorá sa stáva trvalou a neoddeliteľnej súčasťou konštrukcie a neoddelí sa od podkladu 
 • umožňuje difúziu 
 • systém odolný sulfátom, chloridom a posfátom 
 • oteruvzdorný
 • neobsahuje korozívne látky
 • vhodný na širokú škálu podkladov 
 • neobsahuje žiadne prchavé látky VOC, žiadne emisie poškodzujúce životné prostredie
 • vhodný na rôzne podklady
 • možné použiť aj na murive a veľmi poréznych podkladoch ako sú striekaný betón, pórobetónové alebo škvarobetónové tvárnice
 • vhodný na vlhké podložie - podklad nemusí byť trvale vlhký, aby bola hydroizolácia funkčná
 • môže utesniť vlasové trhliny spôsobené zmršťovaním (tzv. samoliečba) 
 • zabraňuje pohybu solí v podklade, keď je použitý ako systém spolu s KÖSTER Polysil® TG 500
 • jednoduchá aplikácia, dlhá doba spracovateľnosti
 • bezproblémová aplikácia

 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk