Body 495 autolak expres SR 4:1

Body 495 autolak expres SR 4:1
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
7,80 €
6,50 € bez DPH
Popis produktu
Extrémne rýchlo schnúci lak, so zvýšenou odolnosťou voči poškrabaniu, je vhodný na rýchle opravy.
Zistiť celý popis
Výrobca: HB BODY
EAN: 5203473495105
Prepravná váha: 1,4 kg

Viac informácií o produkte

Vysokokvalitný číry lesklý lak pre perfektnú povrchovú úpravu pre čiastočné opravy. 

Vlastnosti:

  • vytvára dokonalú povrchovú úpravu a ľahko sa aplikuje
  • výšená odolnosť voči poškrabaniu
  • zabezpečuje trvanlivý lesk a poskytuje výbornú odolnosť voči extrémnym poveternostným podmienkam
  • rýchlo schne, má veľmi dobrú odolnosť voči poveternostným vplyvom a chemikáliám
  • rýchlo schne, 3 až 4 hodiny na vzduchu a 15 min. pri teplote 60°C
  • pre ešte rýchlejšie sušenie na vzduchu, premiešajte s tvrdidlom 727 POLAR a 20 ml TURBO AX 715 na každých 250 ml výrobku pripraveného na použitie. Potom schne za 5 minút bez prachu @ 23 ° C po 40 minútach je pripravený na montáž @ 23 ° C a po 60 minútach pripravený na leštenie pri 23 ° C.
  • variant 400 ml je v spreji

Použitie: na bodové opravy karosérií a na nástrek samostatných dielov 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk