Abrazívna leštiaca pasta RDX-10

Abrazívna leštiaca pasta RDX-10
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
28,70 €
23,92 € bez DPH
Popis produktu
Brúsna pasta na báze oxidu hliníka.
Zistiť celý popis
Výrobca: Radex
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

Brúsna pasta novej generácie na báze oxidu hliníka, ktorá spája vysoko abrazívnu efektívnosť a kvalitnú povrchovú úpravu pri minimálnej námahe a vynaloženom čase. Je určená na odstraňovanie škrabancov od brúsneho papiera P1500-2000 alebo jemnejšieho.   Pokyny pre použitie: 1. Pred použitím dobre pretrepte. Nanášajte na čistý a riadne ošetrený povrch. Vyhnite sa použitiu na horúcich povrchoch a na priamom slnečnom svetle. 2. Ideálne sa nanáša pomocou bielej leštiacej špongie RADEX RDE 01 na elektrickej alebo pneumatickej leštičke pri 1500-2000 ot./min. 3. Opracujte naraz malú plochu stredným tlakom. Keď prechádzate na novú plochu, znovu naneste pastu. Toto zníži spotrebu a zvýši efektívnosť. 4. Najlepšie výsledky dosiahnete tak, že proces dokončíte leštením neabrazívnou pastou RADEX RDX-23 pomocou žltej leštiacej špongie Radex 02. 5. Poutierajte Povrch poutierajte leštiacimi handričkami Radex Microfiber/ Ultrafiber.   Brúsna pasta nevyschne a zvyšky po leštení sa dajú ľahko vyčistiť. Nerozlieva sa. Dokonale ladí so všetkými druhmi farieb a bezfarebných lakov, ako čerstvých tak aj starých. Neobsahuje silikóny.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk