ColorMatic 2K bezfarebný lak

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
ColorMatic 2K bezfarebný lak
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
12,90 €
10,75 € bez DPH
Popis produktu
ColorMatic 2K je dvojzložkový bezfarebný lak s vysokým leskom extrémne odolný proti poškriabaniu.
Zistiť celý popis
Výrobca: Motip Dupli

Viac informácií o produkte

ColorMatic 2K je bezfarebný dvojkomponentný bezfarebný lak s veľmi vysokou odolnosťou proti benzínu, UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Vzhľadom k svojmu rýchlemu schnutia má veľmi dobrý rozliv a ľahko sa leští. ColorMatic 2K číry lak je vhodný najmä pre bodové opravy. Naplnené ColorMatic spreje môžu byť prelakované pomocou 2K laku po cca 30 minútach. Predchádzajúce vrstva musí byť však úplne preschnutá. Ideálne pre bodové opravy a lakovanie dielov.

Vysoko lesklý, extrémne odolný proti poškriabaniu dvojzložkový číry lak s veľmi vysokou odolnosťou voči benzínu, UV žiareniu a poveternostným vplyvom

Bezpečná dlhodobá ochrana proti korózii a oxidácii na kovových podkladoch, ako je oceľ, zinok, hliník, meď, mosadz, ako aj brúsená nehrdzavejúca oceľ

Najlepšie je použiť 200 ml, aby sa zabránilo prebytku.

Charakteristika:

  • Dlhá životnosť
  • Rýchly čas schnutia
  • Veľmi dobrý prietok
  • Jednoduché leštenie

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk