Pinty Plus Art sprej so zrkadlovým efektom

Pinty Plus Art sprej so zrkadlovým efektom
Pinty Plus Art sprej so zrkadlovým efektom
Pinty Plus Art sprej so zrkadlovým efektom
Pinty Plus Art sprej so zrkadlovým efektom
Pinty Plus Art sprej so zrkadlovým efektom
Pinty Plus Art sprej so zrkadlovým efektom
Pinty Plus Art sprej so zrkadlovým efektom
Pinty Plus Art sprej so zrkadlovým efektom
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
17,40 €
14,50 € bez DPH
Popis produktu
Ak je povrch vyrobený zo skla, akrylového skla alebo podobných materiálov, sprej Pintyplus so zrkadlovým efektom zmení natretý povrch na zrkadlový efekt. Na nepriehľadných povrchoch dosahuje vysoko lesklý strieborný efekt.
Zistiť celý popis
Výrobca: Pinty Plus

Viac informácií o produkte

Farba Pintyplus so zrkadlovým efektom je formulovaná tak, aby sa z natretých povrchov stalo zrkadlo, pričom ide o povrchy vyrobené zo skla, krištáľu alebo podobných povrchov. Na nepriehľadných povrchoch dosiahneme extrémne lesklý strieborný efekt. 

Vlastnosti:

  • Veľká priľnavosť
  • Rýchle schnutie
  • Stredná odolnosť proti oderu
  • Stredná odolnosť proti poškriabaniu 

Odporúčané použitie: Farba Pintyplus Art & Craft Mirror Effect Paint bola vyvinutá na dosiahnutie zrkadlového efektu na skle, krištáľových alebo podobných povrchoch na kreatívne a dekoratívne účely. Musí sa nanášať na zadnú stranu plochy, aby sa dosiahol zrkadlový efekt zvnútra, to znamená, že musíme natrieť rub plochy, ktorá má mať zrkadlový vzhľad. Na nepriehľadných povrchoch dosiahneme mimoriadny lesklý strieborný efekt. Túto farbu je vhodné nanášať na hladké povrchy. Povrch by sa nemal pred natieraním penetrovať, pretože by sme povrchu dodali kryciu schopnosť a nedosiahli by sme zrkadlový efekt. 

Farba: Strieborná 

Balenie: 400 ml

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info