MALEBNÁ perleť

EkologickéEkologické
Slovenský výrobokSlovenský výrobok
Na detský nábytokNa detský nábytok
MALEBNÁ perleť
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
11,50 €
9,58 € bez DPH
Popis produktu
Univerzálny akrylátový perleťový pololesklý lak sa používa ako dekoratívny vrchný náter na drevené, kovové a minerálne podklady v exteriéri aj interiéri.
Zistiť celý popis
Výrobca: CHEMOLAK
EAN: 8581101441838
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Univerzálny akrylátový perleťový pololesklý lak sa používa ako dekoratívny vrchný náter na drevené, kovové a minerálne podklady v exteriéri aj interiéri. Lak sa ľahko aplikuje, rýchlo zasychá, vytvára hladký, pružný a odolný film s efektným perleťovým vzhľadom. Môže sa použiť aj ako samostatný vrchný náter predmetov natretých krycou farbou MALEBNÁ. Lak je ekologický, nezapácha, má jemnú vôňu a je vhodný na nátery detského nábytku a hračiek – spĺňa normu EN 71-3. Náter má výbornú odolnosť voči poveternostným vplyvom, náhlym zmenám teploty, dlhodobo odoláva teplotám do 90 ºC a má vynikajúcu priľnavosť k rôznym typom podkladov: nábytok, dvere, okná, obklady, zábradlia, detské ihriská, lavičky, oceľové a pozinkované konštrukcie, hliník a meď, ploty a brány, radiátory, odkvapy a pod. Výrobkom je možné natierať vyzretý betón, cementové a vlákno cementové omietky, sadru, sadrokartón, keramiku, obkladačky, terakotu, sklenené predmety, papierové tapety, kartón a plastové výrobky na báze PVC alebo polystyrénu. Riedidlo: voda. Orientačná výdatnosť: 10 – 13 m2/l. 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info