JUB Decor Antique

JUB Decor Antique
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
18,30 €
15,25 € bez DPH
Popis produktu
DECOR Antique je farba určená na dekoračnú úpravu fasádnych a vnútorných jemne alebo hrubo omietnutých stenových povrchov, kde zvláštne techniky nanášania vytvárajú na povrchu rustikálny vzhľad. Je to ekologická farba vyrobená na základe draselného vodného skla a organických prísad.
Zistiť celý popis
Výrobca: JUB
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (l/m2)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

JUB DECOR ANTIQUE je na základe draselného vodného skla vyrobená lazurovacia maliarska farba a podľa stavebnofyzikálnych a iných vlastností vyhovuje norme DIN 18363.

Používa sa:

  • na dekoračnú ochranu fasádnych povrchov(vhodným podkladom sú jemné a hrubé minerálne omietky všetkých druhov, dekoračné silikátové omietky a dobre prídržné staré silikátové nátery), zvlášť objektov architektonického dedičstva(stavby v starých centrách miest, cirkevné objekty, hrady a pod.), pretože obnovovaným povrchom neposkytne pre takéto objekty neželaný a žiaľ pre väčšinu moderných fasád typický "sterilný" vzhľad
  • na dekoračnú ochranu vnútorných stenových povrchov v objektoch architektonického dedičstva, ako aj v novostavbách všetkých druhov – reštauračné, obchodné a iné objekty, staré a nové obytné budovy a pod. (vhodným podkladom sú jemné a hrubé minerálne omietky všetkých druhov, dekoračné silikátové omietky a dobre prídržné staré silikátové nátery, pri použití vhodného základného náteru je možné nanášanie aj na povrchy vyrovnané modernými vyrovnávacími hmotami a na povrchy premaľované disperznými maliarskymi farbami)
  • na dekoračnú ochranu kulís v hľadiskách, televíznych a filmových scén. Pre farbu typická veľká priesvitnosť a špeciálna technika nanášania poskytuje upraveným povrchom zaujímavý, pri výbere vhodných farebných odtieňov aj archaický (starobylý) vzhľad.

JUB DECOR ANTIQUE sa chemicky viaže na podklad, vyznačuje sa veľmi dobrou paropriepustnosťou. Farebný film je odolný proti pôsobeniu dymových spalín, UV lúčov a iných atmosférických vplyvov a odolný v akýchkoľvek klimatických podmienkach.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk