Gumoasfalt SA 27

Gumoasfalt SA 27
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
50,20 €
41,83 € bez DPH
Popis produktu
Jedna sa o dvojzložkovou hmotu, ktorá sa skladá zo zásadité asfaltové suspenzie a urýchľovače tuhnutia v práškovej forme.
Zistiť celý popis
Výrobca: PARAMO
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (kg/m2)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Nezabudnite na príslušenstvo.

Vybrali sme pre vás to najvhodnejšie príslušenstvo.

Viac informácií o produkte

Po zmiešaní týchto dvoch zložiek vytvoríme hustý tmel, ktorý dokonale priľne v horizontálnej i vertikálnej polohe ku všetkým stavebným podkladom (betón, tehly, drevo a pod.). Je vodou riediteľná, v prípadoch potreby možno upraviť konzistenciu. Nemožno miešať s inými suspenziou. Použitie: pre hydroizoláciu všetkých stavebných podkladov, hydroizolácie proti vlhkosti, netlakovej i tlakovej vode. K údržbe asfaltových povlakových krytín, tesnenie strešných detailov, lepenie polystyrénu na rôzne druhy podkladov, na hydroizolácie zvislých stien a tmelenie škár. Na vykonávanie hrubovrstvých stierkových hydroizolácii základov stavieb, na izoláciu balkónov a terás. Spracovanie: po zmiešaní práškového tužidla (zložka B) s asfaltovou hmotou (zložka A) a dôkladnom premiešaní sa nanáša pomocou stierky. Smie sa používať iba pri teplotách min. 10 ° C. Nesmie sa nanášať za dažďa a hmly. Spotreba na jedno nanesenie 4 - 6 kg / m2. Nutný je minimálne jeden náter s hrúbkou 4 mm. Pre izoláciu proti tlakovej vode sú nutné dve vrstvy. Po zmiešaní oboch zložiek dohromady je nutné spracovať obsah do 45 minút. Zložku A je možné použiť aj k penetrácii. Za týmto účelom sa zmieša s vodou v pomere 1: 1. Balenie a skladovanie: balenie je prispôsobené pre tekutú hmotu, ktorá je umiestnená v 10 l vedre a 2,3 kg práškového tužidla vo vrecku, vo vedre 27,9 l je 6,9 kg práškového tužidla. Skladuje sa v krytých priestoroch v tesne uzatvorených obaloch pri teplote 2 ° C až 30 ° C. Nesmú byť vystavené mrazu ani slnku. Pri teplote pod 0 ° C dochádza k trvalému poškodeniu suspenzie.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk