Mapei MAPELASTIC cementová malta

Mapei MAPELASTIC cementová malta
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
82,40 €
68,67 € bez DPH
Popis produktu
Dvojzložková, cementová malta, pružná až do -20°C na vodotesnú ochranu betónových povrchov, balkónov, terás, kúpeľní, spŕch a bazénov.
Zistiť celý popis
Výrobca: Mapei
EAN: 8022452055799
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Dvojzložková, cementová malta, pružná až do -20°C na vodotesnú ochranu betónových povrchov, balkónov, terás, kúpeľní, spŕch a bazénov.

Vlastnosti:

  • Zostáva pružný i pri veľmi nízkych teplotách (-20°C)
  • Viac ako 20 ročné skúsenosti a viac ako 300 miliónov m² úspešne zaizolovaných plôch
  • Výrobok označený symbolom CE v súlade s normou EN 1504-2 a normou EN 14891
  • Chráni povrch betónov proti prieniku CO₂ (karbonatácia) na viac ako 50 rokov
  • Odolnosť proti UV žiareniu
  • Mapelastic v hrúbke 2,5 mm zodpovedá krytiu výstuže v hrúbke 30 mm vyhotovenej z betónu a zároveň chráni povrch betónu proti agresívnemu pôsobeniu chloridov (vodný súčiniteľ v/c = 0,45)
  • Možnosť aplikácie i na existujúce povrchy
  • Kompatibilný s obkladovými prvkami z keramiky, prírodného kameňa a mozaik


Použitie: ako vodotesná ochrana betónových nádrží obsahujúcich vodu, ako vodotesná ochrana kúpeľní, spŕch, balkónov, terás a bazénov, pred lepením obkladových prvkov, ako vodotesná ochrana sadrokartónových stien, omietok a cementových povrchov, ľahčených cementových prvkov a preglejky, ako pružná vyrovnávacia vrstva ľahčených, betónových prvkov, vrátane tých, ktoré sú vystavené miernym deformáciám pri zaťažení (napr. prefabrikované panely), ako ochrana omietok alebo betónov so zmršťovacími trhlinami proti prieniku vody a agresívnym účinkom atmosféry, ako ochrana proti vplyvom karbonatácie na betónových stĺpoch, nosníkoch, cestných a železničných viaduktov, opravených s výrobkami zo skupiny Mapegrout a ochrana konštrukcií s nedostatočným krytím výstuže, ako ochrana betónových povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s morskou vodou alebo rozmrazovacími soľami ako sú napr. chlorid vápenatý alebo síranové soli.


Spotreba:

Aplikácia ručne: cca 1,7 kg/m2 na 1 mm hrúbky

Aplikácia nástrekom: cca 2,2 kg/m2 na 1 mm hrúbky


Balenie:

32 kg (zložka A v 24 kg vreciach; zložka B v 8 kg kanistroch)

16 kg (2 x vrecia po 6 kg a 1x nádoba po 4 kg)

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk