SOUDAGUM HYDRO

SOUDAGUM HYDRO
SOUDAGUM HYDRO
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
119,70 €
99,75 € bez DPH
Popis produktu
Jednokomponentná, trvale pružná vodotesná membrána s výbornou priľnavosťou ku všetkým stavebným povrchom.
Zistiť celý popis
Výrobca: SOUDAL
EAN: 5411183139626
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Jednokomponentná, trvale pružná vodotesná membrána s výbornou priľnavosťou ku všetkým stavebným povrchom. Okamžite použiteľná pasta pre zvislé aj vodorovné hydroizolácie v interiéri aj exteriéri. Drží na vlhkom podklade.


Vlastnosti:

  • pripravená k okamžitému použitiu
  • nízko viskózna pasta
  • ľahko sa nanáša a rozotiera
  • výborná priľnavosť na väčšinu aj vlhkých podkladov
  • teplotná odolnosť
  • výborná pre preklenutie trhlín
  • 2 hodiny po aplikácii odoláva vode
  • vysoká odolnosť voči pôsobeniu chemikálií
  • odoláva poveternostným vplyvom a UV žiareniu
  • neobsahuje rozpúšťadlá ani iné nebezpečné látky


Použitie: tesnenie okolo svetlíkov, strešných priechodov, okolo vetracích prierazov, utesnenie prasklín strešných krytín a trhlín v stenách, hydroizolácie stavebných špár v interiéri aj exteriéri, hydroizolácie betónových striech a terás, oprava kovových aj plastových odkvapov a zvodov, opravy a renovácie šikmých striech a strešných prvkov, oprava a tesnenie oplechovaní (meď, olovo, pozink), ochrana drevených konštrukcií proti zemnej vlhkosti, tesnenie drevených kvetináčov, častí fontán apod., hydroizolácie základov, pivníc a muriva.


Výdatnosť: cca 1,4 až 2 kg/m² (hrúbka vrstvy min 1 mm)


Balenie: 1kg opravná sada, 5kg, 10kg

Opravná sada obsahuje: 2 ks 500 g AL Soudagum Hydro, kelímok na nanášanie, ochranné rukavice, štetec, armovaciu tkaninu 30x15 cm)

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk