Tikkurila Fontefire ST 60-1 protipožiarny náter

Tikkurila Fontefire ST 60-1 protipožiarny náter
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
443,90 €
369,92 € bez DPH
Popis produktu
Protipožiarny náter na kov.
Zistiť celý popis
Výrobca: TIKKURILA

Viac informácií o produkte

Farba je na zákazku preto je nutná platba vopred a nedá sa vrátiť!


Vodou riediteľný, expandujúci biely náter s tenkým matným filmom pre účinnú ochranu proti celulózovým požiarom. Po vystavení teplu sa roztiahne a vytvorí izolačnú vrstvu peny.


Vlastnosti:

  • Vďaka vysoko konkurenčnému zaťaženiu znižuje spotrebu farby, čím šetrí náklady a výrobný čas. Okrem toho nižšie zaťaženie umožňuje rýchlejšie prelakovanie natretých častí.
  • Poskytuje účinnú protipožiarnu ochranu pre stavby z oceľových konštrukcií v klasifikácii požiarnej odolnosti do triedy R120.
  • Ako jednozložkový produkt je ľahko aplikovateľný na mieste. Priepustná hodnota je veľmi dobrá a farbu je možné naniesť na hladký matný povrch. Fontefire ST 60-1 s označením CE je kompatibilný so širokou škálou základných a vrchných náterov. Produkt je testovaný schválené v súlade s ETA.
  • Môže byť použitý v poloexponovaných podmienkach (typ Y, ETAG 018) bez vrchného náteru. Náter je certifikovaný pre profily lúčov a stĺpov v tvare „H“ alebo „I“, ako aj obdĺžnikové/kruhové duté stĺpy a obdĺžnikové duté nosníky.
  • Má extrémne nízke prchavé emisné zlúčeniny s najprísnejšími environmentálnymi požiadavkami, čo vedie k bezpečnejšej práci
  • Odporúča sa nanášať na mieste za sucha. Časti natreté v dielni musia byť pred použitím vonku natreté a správne vysušené.


Balenie: 25kg

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk