SPEKTRA Active Air

EkologickéEkologické
Zaujímavý produktZaujímavý produkt
SPEKTRA Active Air
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
32,10 €
26,75 € bez DPH
Popis produktu
SPEKTRA Active Air vysoko kvalitná, technologicky inovatívna interiérová farba na steny, ktorá rozkladá formaldehyd vo vzduchu.
Zistiť celý popis
Výrobca: HELIOS
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Inovatívna interiérová farba na steny, ktorá rozkladá formaldehyd vo vzduchu. Formaldehyd je jednou z najväčších a najnebezpečnejších, znečisťujúcich látok v miestnostiach vďaka svojim mnohým zdrojom pôvodu. Je to mimoriadne škodlivý karcinogén, ktorý sa nachádza v nábytku, tapetách, záclonách, drevených obloženiach a iných tkaninách pre domácnosť, ako aj v určitých čistiacich prostriedkoch. Farba je vhodná pre všetky vnútorné povrchy stien v súkromných a komerčných budovách. Vďaka svojej výnimočnej funkcii čistenia vzduchu je vhodná najmä pre škôlky, školy, zdravotnícke zariadenia, domovy dôchodcov a všetky miesta, kde sa ľudia zdržiavajú často alebo dlhodobo. Výrobok je vhodný na všetky typy minerálnych omietok, cementu, vlákno-cementových dosiek, betónu, omietkovolepenkových dosiek, tapiet vyrobených zo skleného vlákna, tapiet s reliéfom a starých náterov.

VLASTNOSTI

  • rozkladá formaldehyd vo vzduchu
  • výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu v miestnosti
  • neobsahuje rozpúšťadlá
  • vysoko umývateľná - trieda 1 podľa EN 13 300
  • vysoká krycia schopnosť
  • ľahko sa čistí
  • odolná voči chemikáliám
  • široký výber farebných odtieňov – HGMIX(iba osobne na predajni)

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk