UNILEP RS1 kontaktné lepidlo

UNILEP RS1 kontaktné lepidlo
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
10,20 €
8,50 € bez DPH
Popis produktu
Kontaktné lepidlo na báze roztoku chloroprénového kaučuku v organických rozpúšťadlách vhodné pre obuvníctvo a nábytkárstvo.
Zistiť celý popis
Výrobca: Stachema

Viac informácií o produkte

Univerzálne kontaktné lepidlo na lepenie v obuvníctve, nábytkárstve (postforming, dyhovanie) a pre konštrukčné lepenie. Je vhodné na lepenie gumy, kože, dreva, PUR pien (Molitan®), melamínových fólií (Umakart®), papiera, textilu, kovov, skla a iné. Pre dosiahnutie lepšej tepelnej a chemickej odolnosti a vyššej pevnosti spoja možno použiť UNILEP RS1 ako dvojzložkové lepidlo s prídavkom tvrdidla LEABOND SBS. Pri lepení farbených usní odporúčame overiť, či lepidlo nespôsobuje zmenu farebného odtieňa na viditeľných miestach výrobku.

NÁVOD NA POUŽITIE: 

Na obe suché, očistené a odmastené lepené plochy nanesieme pomocou stierky alebo štetca tenkú vrstvu lepidla. Necháme asi 10-20 min. zavädnúť a potom lepené plochy spojíme a zaťažíme. Maximálnu pevnosť dosiahne spoj po 24 hodinách. Na prípadné riedenie alebo očistenie pracovných pomôcok odporúčame použiť Riedidlo RS. Pre dvojzložkové lepenie sa použije kombinácia 20 dielov lepidla + 1 diel tvrdidla. Ako tvrdidlo sa používa LEABOND SBS. Doba spracovateľnosti dobre premiešanej zmesi je okolo 8 až 10 hod. (Pri 20-23 °C).

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk