DECORESINO CoverUp renovačná farba

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
Pre styk s jedlomPre styk s jedlom
DECORESINO CoverUp renovačná farba
DECORESINO CoverUp renovačná farba
DECORESINO CoverUp renovačná farba
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
24,30 €
20,25 € bez DPH
Popis produktu
COVER EASY + COVER EASY FINISH sú dvojzložkové epoxidové živice na báze vody na renováciu a zmenu dizajnu vášho obytného priestoru. Touto farbou môžete natrvalo skrášliť všetky povrchy, ako sú staré keramické obklady v kúpeľni alebo dlažby bez toho, aby ste ich museli vysekať. Tu máte alternatívu, ako s malom námahou a nákladmi zmeniť svoj domov.
Zistiť celý popis
Výrobca: Résinence
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

COVERUP je možné aplikovať v interiéri na keramické obklady, podlahy, schody, sanitárne prvky, dosky, nábytok a iné.

Mimoriadne vhodné pre nasledujúce materiály:

  • dlaždice akéhokoľvek druhu (podlahy, steny atď.)
  • neošetrené, natierané, lakované alebo laminované drevné materiály
  • smalt, nehrdzavejúca oceľ
  • hliník a kov
  • betón
  • radiátor
  • domáce spotrebiče (chladnička, šporák a pod.)

Výdatnosť farby je až 0,1l na 1m2. Jedno balenie 0,25L vystačí napr. na 4 bežné metre kuchynskej pracovnej dosky pri šírke 60cm, alebo na 3 bežné metre pri šírke 80cm.

Ak chcete natrvalo chrániť svoje povrchy pred vonkajšími vplyvmi, nezabudnite na použitie v interiéri použiť dvojzložkový COVERUPfinish TESNIACI LAK. Tu si môžete vybrať medzi matným, pololesklým a lesklým povrchom. Na povrchy vyrobené z plastu a akrylu použite základný náter COVERUP PRIMER. COVERUPfinish TESNIACI LAK je nevyhnutný na všetky exponované povrchy. Podrobný návod na prípravu a aplikáciu farby nájdete v technickom liste.

Testované na kontakt s potravinami v súlade s nariadením EÚ č. 10 zo 14.01.2011, pre plastové materiály a predmety prichádzajúce do styku s potravinami.

 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk