SANAKRYL 2K PUR lesk RAL MIX

Miešané odtieneMiešané odtiene
SANAKRYL 2K PUR lesk RAL MIX
SANAKRYL 2K PUR lesk RAL MIX
Vyberte farbu

Vyberte farbu

Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
80,80 €
67,33 € bez DPH
Popis produktu
SANAKRYL 2K PUR je dvojzložková vodou riediteľná náterová hmota určená pre vrchné dekoratívne nátery v kovovýrobe a drevovýrobe.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: Eternal
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (kg/m2)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

SANAKRYL 2K PUR je dvojzložková vodou riediteľná náterová hmota určená na vrchné dekoratívne nátery v kovovýrobe a drevovýrobe. Vytvára vysoko odolné vrchné nátery v hodné na kovové konštrukcie, stožiare, vonkajšie povrchy nádrží, potrubí, plotov, zábradlí, dreva, vodou riediteľná alternatíva k rozpúšťadlovým 2K PUR náterovým hmotám. Vhodná na styk s potravinami. Vhodná do interiéru aj exteriéru. 

Tónovateľná v RAL vzorkovnici.

Vlastnosti:

  • Nátery vynikajú vysokým dlhodobým leskom.
  • Výborná poveternostná stálosť.
  • Odolnosť voči mechanickému opotrebeniu, chemikáliám a rozpúšťadlám.
  • Vyhovuje hygienickým požiadavkám na výrobky určené pre styk s potravinami.

Použitie: je určený predovšetkým pre priemyslové vrchné dekoratívne nátery kovových povrchov, najmä cestných a stavebných strojov, strojárenských výrobkov, dopravných prostriedkov, lodí, oceľových konštrukcií, kontajnerov, síl. zásobníkov. Na nátery objemovo stáleho dreva, drevotrieskových a dokonale vyzretého betónu.

Spotreba: 0,20 – 0,25 kg/m2 (2 vrstvy)

Balenie obsahuje 4 kg Zložky A a 1kg zložky B

Odtiene sú miešané na zákazku, preto ich nemožno bezdôvodne vrátiť. Vyžaduje sa platba vopred.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk