Vintro Concrete effect paint

EkologickéEkologické
Na detský nábytokNa detský nábytok
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vintro Concrete effect paint
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
68,60 €
57,17 € bez DPH
Popis produktu
Inovatívna dekoratívna farba na báze vody s nízkym obsahom VOC.
Zistiť celý popis
Výrobca: Vintro

Viac informácií o produkte

Inovatívna matná dekoratívna farba na báze vody s nízkym obsahom VOC. Umožňuje vytvárať mimoriadne efekty na stenách, od jemne zatienených tónov až po dramatické, textúrne efekty napodobňujúce betón a kameň. Naneste farbu štetcom alebo valčekom, konečný vzhľad závisí od spôsobu nanášania. Dlhšie, akoby stierajúce ťahy štetcom vytvoria jemnejší efekt, kratšie ťahy a vo všetkých smeroch vytvoria intenzívnejší a štruktúrovanejší vzhľad. Pre dosiahnutie dramatického efektu so štruktúrou a jamkami naneste dve vrstvy štetcom alebo valčekom a potom po natretom povrchu prejdite oceľovou murárskou lyžicou pod uhlom 60 – 80 stupňov dlhšími stieracími pohybmi. Pre jemnejší vzhľad prebrúste povrch jemným brúsnym papierom. Použitím svetlého vosku Vintro Clear Wax dodáte povrchu jemný lesk, no farba sa zvýrazní. Neexistujú žiadne obmedzenia realizovania sa maľbou na stenu, rozhoduje o tom iba vaša kreativita.

Použitie: na dekoráciu vnútorných stien, ale dá sa použiť aj na nábytok. Je vhodná aj do detských izieb a na nábytok pre deti.

Výdatnosť: 20 m2/2,5 l

Balenie 2,5L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk