Ceresit stop Vlhkosti do auta 2x50g

Ceresit stop Vlhkosti do auta 2x50g
Na sklade (10 ks)
- štvrtok 30. 5. u vás
4,50 €
3,75 € bez DPH
Popis produktu
Absorpčné vrecúška do auta; ideálne na veľmi malé, uzavreté priestory s rozlohou 1–2 m2 so zlou cirkuláciou vzduchu.
Zistiť celý popis
Výrobca: Ceresit
EAN: 9000101127904
Prepravná váha: 0,12 kg

Viac informácií o produkte

Absoprčné vrecúško 50 g intenzívne pohlcuje nadmernú vlhkosť, ktorá je pomocou granulátu premieňaná na gél. Špeciálna tkanina na povrchu vrecúška prepúšťa vlhkosť len dovnútra a zabraňuje jeho unikaniu naspäť z vrecúška. Absorpčné vrecúško 50 g je zložené z ultra absorpčného granulátu. Zachytáva a fixuje nadmernú vzdušnú vlhkosť a mení ju na gél. Polopriepustná membrána zaisťuje cirkuláciu vzduchu, ale zároveň zabraňuje nazhromaždenej vlhkosti uniknúť späť z vrecúška.

Absorpčné vrecúško 50 g s neutrálnou vôňou je ideálny k pohlcovaniu vlhkosti vo vašom automobile alebo v iných uzatvorených priestoroch, kde nie je zabezpečená správna cirkulácia vzduchu, kvôli čomu môže dochádzať k hromadeniu vlhkosti, ktorá následne spôsobuje vnútornú námrazu, zahmlievanie okien, alebo nepríjemný zápach v priestore.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk