OSMO Olejové moridlo

OSMO Olejové moridlo
OSMO Olejové moridlo
OSMO Olejové moridlo
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
2,10 €
1,75 € bez DPH
Popis produktu
OSMO Olejové moridlo je špeciálne určené pre profesionálne tónovanie drevených podláh bez viditeľných prechodov po zaschnutí.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: OSMO
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Transparentný alebo intenzívne zafarbený základný náter pre všetky drevené podlahy a nábytok.

Vlastnosti:

  • Je vyrobené na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa.
  • Odpudzuje vodu, je nenáchylný k zašpineniu.
  • Je odolné voči vínu, pivu, kolovým nápojom, káve, čaji, ovocnej šťave, mlieku a vode; podľa DIN 68861-1A.
  • Suchý povrch je bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny podľa DIN 53 160.
  • Náter je vhodný pre detské hračky EN 71.3.

Použitie: ideálne ako farebný základný náter pre všetky drevené podlahy, podlahy z OSB dosiek, korkové podlahy, rovnako ako aj schody a nábytok.

Výdatnosť: cca 24 - 48 m2/ l (1 náter).

Výdatnosť vzorkového vrecúška: 2 nátery cca 20 cm x 30 cm (závisí od podkladu).

Počet náterov:

  • pre dosiahnutie transparentného odtieňa aplikujte 1 náter produktu
  • ak si želáte intenzívny odtieň, aplikujte 2 nátery
  • pre dokonalejšiu ochranu a trvácnosť, pretrite poslednú vrstvu niektorým z transparentných tvrdých voskových olejov OSMO
  • pre urýchlenie schnutia odporúčame použiť OSMO - Tužidlo pre olejové moridlo 6631.

Balenie: 5 ml, 125 ml, 0,5 l, 1 l, 2,5 l

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk