Chempor A-penetration power stabilizácia azbestu

Chempor A-penetration power stabilizácia azbestu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
252,00 €
210,00 € bez DPH
Popis produktu
Chemická zmes na stabilizáciu materiálov s obsahom azbestových vlákien.

Chemická zmes penetration power sa vyznačuje schopnosťou prenikať do hĺbky, vysokou lepivosťou na povrchu a po zaschnutí zanecháva jemný elastický film na povrchu materiálu. Je netoxická, nehorľavá, nevýbušná, zdravotne a hygienicky nezávadná a biologicky odbúrateľná.
Zistiť celý popis
Výrobca: Chempor
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

Chemická zmes A - penetration power je určená na stabilizáciu materiálov s obsahom azbestových vlákien pred ich demontážou. Nanáša sa na povrch azbestocementových materiálov striekaním. Najideálnejší spôsob aplikácie je striekanie vysokotlakovým bezvzduchovým zariadením. Spotreba závisí od nasiakavosti povrchov (0,3 až 0,7 l/m2). Zmes sa riedi v pomere 1 diel zmesi a 3 diel vody. Zmes je veľmi dobre rozpustná vo vode. Po zaschnutí zanecháva jemný nepriedušný film na povrchu azbestocementových materiálov. Zmes je určená len na profesionálne použitie. Chemická zmes nie je určená na trvalé zabudovanie v stavbe.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk