SOUDAL Gelová NANO Penetrácia

SOUDAL Gelová NANO Penetrácia
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
4,20 €
3,50 € bez DPH
Popis produktu
​Penetračný náter gelovej konzistencie pre ľahkú a kvalitnú úpravu savých podkladov pred nanášaním maliarskych a fasádnych farieb, alebo stierkových vyrovnávajúcich a hydroizolačných hmôt.
Zistiť celý popis
Výrobca: SOUDAL
EAN: 8595152182480
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Penetračný náter gelovej konzistencie pre ľahkú a kvalitnú úpravu savých podkladov pred nanášaním maliarskych a fasádnych farieb, alebo stierkových vyrovnávajúcich a hydroizolačných hmôt. 

Použitie: ako nestekavý penetračný náter na jednoduchú prípravu savých povrchov pred aplikáciou maliarskych alebo fasádnych akrylátových farieb, ako hĺbková penetrácia s vysokou výdatnosťou na ošetrenie bežných savých podkladov ako betón, anhydrit, omietky a štuky, murivo, tehly, sadrokartónové a cemento-trieskové dosky a pod., ako prísada do maliarských farieb


Vlastnosti:

  • výrobok 3 v 1
  • vysoká hĺbková penetračná schopnosť
  • zvyšuje priľnavosť následných vrstiev
  • zjednocuje savosť poréznych podkladov
  • znižuje spotrebu náterových hmôt
  • zlepšuje kryciu schopnosť aplikovaných farieb
  • obmedzuje prienik vody do podkladu
  • neobsahuje ťažké kovy
  • pre vnútorné aj vonkajšie aplikácie
Riedenie s vodou neriedený 1:1 1:5 1:10*
sádrokarton,

hladený betón

30 m2 50 m2 130 m2 x
jemný štuk,

omietka, betón

25 m2 40 m2 120 m2 x
pórobeton,

tehla, štuk

15 m2 25 m2 65 m2 120 m2
* maximálné riedenie odporúčame iba pre aplikáciu na veľmi  

 savé podklady s podmienkou prevedenia dvoch náterov


Balenie: 0,75L, 2,5L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk