Murexin Izolačný náter 111 N

Murexin Izolačný náter 111 N
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
44,40 €
37,00 € bez DPH
Popis produktu
Vysokohodnotný, čierny, mierne aromatický bitumenový náter s nízkym obsahom rozpúšťadiel.
Zistiť celý popis
Výrobca: Murexin
EAN: 9002689072102

Viac informácií o produkte

Vysokohodnotný, čierny, mierne aromatický bitumenový náter s nízkym obsahom rozpúšťadiel. Po vytvrdnutí je úplne bez zápachu. Odolný voči riedeným kyselinám a lúhom, neodolný voči rozpúšťadlám.

Použitie: v interiéri a exteriéri ako ochranný náter stavebných konštrukcií, ako izolačný náter základových konštrukcií proti zemnej vlhkosti, je vhodný aj ako penetračný náter pod živičné povlaky, penetračný náter pred lepením fólií a lepeniek. Tiež vhodný ako strešný náter na obnovenie zvetralých bitúmenových pásov. Nie je vhodný na vnútorné nátery nádrží na pitnú vodu a potrubia.

Spotreba:

penetračný náter pod bitúmen. stierky: cca 0,15 l/m²

penetračný náter pod natavovateľné pásy: cca 0,30 l/m²

izolačný a ochranný náter, strešný lak: cca 0,25 l/m² (min. 2-3 nátery)

obnovovací náter na asfalt: ca. 0,15 l/m²

Balenie: 5L, 10L, 25L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk