HET Metallico sada - dekoračný náter

HET Metallico sada - dekoračný náter
HET Metallico sada - dekoračný náter
HET Metallico sada - dekoračný náter
HET Metallico sada - dekoračný náter
HET Metallico sada - dekoračný náter
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
55,90 €
46,58 € bez DPH
Popis produktu
Interiérová akrylátová dekoračná farba
s metalickým efektom.
Sada 1 x Metallico 1L + 2 x Brillant 100 1L
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: HET

Viac informácií o produkte

Brillant Metallco je dekoračná interiérová náterová hmota vytvárajúca výrazný metalický perleťový efekt s moderným exkluzívnym vzhľadom. Používa sa na vnútorné nátery hladkých vápenných, vápenno-cementových, sadrovápenných a sadrových omietok, sadrokartónových, sadrovláknitých, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov, hladkých tapiet na to určených a pod. Je vhodná pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory napr. hotely, reštaurácie, chodby, sály, kancelárie, murované krbové rímsy (nevystavené teplote vyššej ako 70 ° C) a pod. Vyznačuje sa ľahkou aplikovateľnosťou, strednou odolnosťou voči oderu za mokra (trieda 3 podľa EN 13 300).

Pred aplikáciou efektovej farby je potrebné podklad natrieť akrylátovou farbou BRILLANT 100 natónovanou do zhodného odtieňa.

BRILLANT METALLICO nanášame širokým mäkkým plochým maliarskym štetcom. Podkladová farba BRILLANT 100 sa nanáša valčekom s krátkym vlasom.

Výdatnosť z jednej sady je 8m2 konečného náteru. Čo znamená 2x náter Brillant 100 a 1x dekoračný náter Metallico. 

Obsah sady:

  • BRILLANT METALLICO 1L
  • BRILLANT 100 namiešaný v zhodnom odtieni 2x1L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk