Ceresit CN 87 Rýchlotvrdnúca vyrovnávacia hmota

Ceresit CN 87 Rýchlotvrdnúca vyrovnávacia hmota
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
19,90 €
16,58 € bez DPH
Popis produktu
Cementová vyrovnávacia hmota pre vytváranie rýchlotvrdnúcich podkladov s vysokou pevnosťou v interiéri aj exteriéri v rozsahu od 10 do 80 mm
VLASTNOSTI
• pochôdzna po 3 hodinách
• kladenie podláh už po 24 hodinách
• s vysokou pevnosťou
• vodeodolná a mrazuvzdorná
• pre interiér aj exteriér
Zistiť celý popis
Výrobca: HENKEL

Viac informácií o produkte

OBLASTI POUŽITIA

Rýchlotvrdnúca vyrovnávacia hmota Ceresit CN 87 je určená na vytváranie podkladových podlahových konštrukcií:

- zviazaných s cementovým podkladom, hrúbka od 10 do 80 mm,

- na oddeľujúcej podložke (fólia, lepenka), hrúbka od 35 do 80 mm,

- plávajúcich na vrstve tepelnej alebo akustickej izolácie, hrúbka od 45 do 80 mm

Pri spracovaní na podlahových vykurovaniach zvýšte minimálnu hrúbku 45 mm o vonkajší priemer rozvodov vykurovacieho média. Vyrovnávacia hmota Ceresit CN 87 vďaka svojej hutnej konzistencii umožňuje vytvorenie spádu. Spracovanie zmesi na podlahové konštrukcie (s výstužou alebo bez výstuže) je možné v interiéri aj exteriéri. Rýchlotvrdnúcou vyrovnávacou hmotou CN 87 je možné vytvoriť podlahy úžitkové, alebo lepiť na ne keramické dlažby, parkety, nanášať epoxidové nátery a stierky alebo úžitkové podlahy zo samonivelizačných hmôt Ceresit a Thomsit.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk