Murexin nivelačná hmota Industrie FMI 50

Murexin nivelačná hmota Industrie FMI 50
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
36,80 €
30,67 € bez DPH
Popis produktu
Cementová, vysokokvalitná, nivelačná hmota špeciálne vyvinutá pre vysoké zaťaženie v exteriéri a interiéri. Je ideálne pre vytvorenie podláh v priemyselných prevádzkach, skladoch, garážach, pivniciach. Vytvára bezprašný povrch, dodatočné pečatenie nie je nevyhnutné. Min. hrúbka vrstvy 3 mm, max. hrúbka vrstvy v jednom pracovnom kroku 50 mm.
Zistiť celý popis
Výrobca: Murexin

Viac informácií o produkte

Nivelačná hmota Industrie FMI 50 je cementová, prášková zmes veľmi výdatne zušľachtená umelými prísadami, tuhnúca hydraulicky. Po vytvrdnutí vytvára bezprašný povrch, vhodný aj ako finálna, nášľapná vrstva. Použitie V interiéri aj exteriéri, na vyrovnávanie podkladu ako samonivelačná stierková hmota alebo na zhotovenie vrchnej vrstvy podláh v hrúbke 3 - 50 mm. Po zmiešaní s vodou vytvorí polotekutú hmotu s dobrými rozlivovými vlastnosťami, ktorá je vhodná pre strojové aj manuálne nanášanie vrstiev v hrúbke 3 až 50 mm. Je vhodná na zhotovenie rovinných, vysoko namáhaných podláh vo výrobných priestoroch, nákupných centrách, kancelárskych budovách, výstavných halách a výstavných priestoroch, po ktorých jazdia obslužné dopravné prostriedky s gumenými pneumatikami. Vďaka svojej vysokej mechanickej pevnosti môže byť vrstva zhotovená z hmoty Industrie FMI 50 ponechaná ako vrchná podlahová vrstva. Pre použitie v exteriéri odporúčame povrch 2x impregnovať napr. s Murexin Epoxidovou impregnáciou EP 1.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk