Murexin QUATTRO FLOOR D 444

Murexin QUATTRO FLOOR D 444
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
101,80 €
84,83 € bez DPH
Popis produktu
Vysoko kvalitné a mimoriadne silné multifunkčné lepidlo na elastické a textilné podlahové krytiny s veľmi nízkym obsahom emisiami.
Zistiť celý popis
Výrobca: Murexin
EAN: 9002689315063

Viac informácií o produkte

Vysoko kvalitné a mimoriadne silné multifunkčné lepidlo na elastické a textilné podlahové krytiny s veľmi nízkym obsahom emisiami. Minimalizuje zmršťovanie a zvyškové dotvarovanie pri podlahových krytinách a má vysokú tepelnú stabilitu.

Použitie: na homogénne a heterogénne PVC krytiny v pásoch, PVC dizajnové krytinu (vinyl) v doskách a platniach, linoleové krytiny, kaučukové krytiny do 4 mm, textilné krytiny so všetkými bežnými rubovými stranami, ako aj na ľahké poťahy z plste. Je vhodné na podlahové vykurovanie a zaťaženie kolieskovým nábytkom.


Vlastnosti:

  • rýchle zavädnutie
  • vysoká počiatočná a konečná pevnosť
  • univerzálne použiteľné
  • šetrí skladovacie náklady vďaka všestrannému použitiu


Spotreba:

PVC, vinyl, CV, kaučuk: ozubenie A2 cca 280 - 330 g/m²

Linoleum, korok: ozubenie B1, B2 cca 330 - 370 g/m²

Plsť, tkaniny, koberce: ozubenie B2 cca 330-370 g/m²


Balenie: 14kg

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk