LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm

Novinka
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
LEVELYS LEVEL PLUS 1,5mm
Vyberte veľkosť
Balenie
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
17,70 €
14,75 € bez DPH
Popis produktu
​Prémiová sada náradia na vyrovnávanie obkladov a dlaždíc s ktorou dosiahnete dokonale rovný povrch.
Zistiť celý popis
Výrobca: LEVELYS
EAN: 8588006538519

Viac informácií o produkte

Prémiová sada náradia na vyrovnávanie obkladov a dlaždíc s ktorou dosiahnete dokonale rovný povrch.

Použitie maticového systému LEVEL+ je vhodné pre dlažbu alebo obklad o hrúbke 2 až 16 mm. Kovový hrot (medzerník) je o hrúbke 1,5 mm, takže škára medzi dlaždicami bude taktiež 1,5 mm. Ak chcete docieliť širšiu špáru ako je šírka hrotu, tak použite na vymedzenie špáry naše špeciálne krížiky 2 mm alebo 3 mm. V prípade širšej špáry použite klasické plastové krížiky. LEVEL+ sa používa pri všetkých rozmeroch dlažieb a obkladov (napr.30 x 60 cm, 40 x 40 cm, 120 x 15 cm a podobne).


Vlastnosti:

  • Ľahké použitie
  • Odolnosť proti opotrebeniu
  • Výrazne urýchľuje inštaláciu dlaždíc
  • Pri práci zabezpečuje pohodlie a žiaden stres
  • Zabraňuje pohybu dlaždíc počas tvrdnutia lepidla
  • Dokonalý výsledok bez výškových rozdielov medzi dlaždicami


Použitie: v exteriéri aj v interiéri pri tvorbe spádov do odtoku, v sprchovom kúte, na krížový, diagonálny alebo parketový spoj, na schodoch a sokloch, pri nerovnomernej ploche podláh, stien a dlaždíc...

LEVEL+ musíte vytiahnuť zo škár ešte pred úplným zatuhnutím lepidla (kovový hrot pod dlaždicou obtečie lepidlo. Zatvrdnuté lepidlo zamedzí otočeniu hrotu a je problém vytiahnuť maticový systém zo špáry).


Balenie obsahuje: 50 ks vyrovnávačov dlaždíc LEVEL+ a 1 ks špeciálneho kľúča

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info