LEVELYS Prísavka dvojdielna hliníková max. 100kg

Novinka
LEVELYS Prísavka dvojdielna hliníková max. 100kg
LEVELYS Prísavka dvojdielna hliníková max. 100kg
LEVELYS Prísavka dvojdielna hliníková max. 100kg
LEVELYS Prísavka dvojdielna hliníková max. 100kg
LEVELYS Prísavka dvojdielna hliníková max. 100kg
Skladom (2 ks). Doručenie do 24 hodín.
Pri objednávke do 12:00 doručíme tento produkt do 24 hodín.
19,70 €
16,42 € bez DPH
Popis produktu
​Dvojdielna hliníková prísavka je určená na ľahké, rýchle a bezpečné prenášanie obkladu, dlažby alebo skla.
Zistiť celý popis
Výrobca: LEVELYS
EAN: 8588006538090
Prepravná váha: 1 kg

Viac informácií o produkte

Dvojdielna hliníková prísavka je určená na ľahké, rýchle a bezpečné prenášanie obkladu, dlažby alebo skla. Jej maximálna nosnosť horizontálne je 100 kg a materiál do 85 kg s ňou dokážete prenášať aj vo vertikálnom smere. LEVELYS prísavka si poradí s takmer všetkými typmi povrchov a dokážete ju prichytiť na lesklé aj matné rovné povrchy.


Vlastnosti:

  • maximálna nosnosť: horizontálne 100 kg, vertikálne 85 kg
  • priemer: 123 mm
  • konštrukcia: hliník


Použitie: pre väčšie rozmery dlažby a obkladov (napr. 100 x 50 cm alebo 120 × 120 cm a pod.). Pri takto veľkom rozmere dlaždíc, odporúčame použiť dve dvojdielne hliníkové prísavky. Vhodná na časté používanie.

Neodporúča sa prísavku používať na reliéfne alebo veľmi pórovité dlaždice, napríklad na dlažbu so silnou štruktúrou dreva, zámkovú či betónovú dlažbu.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info