LEVELYS Zakladací profil 75 cm

LEVELYS Zakladací profil 75 cm
LEVELYS Zakladací profil 75 cm
LEVELYS Zakladací profil 75 cm
LEVELYS Zakladací profil 75 cm
LEVELYS Zakladací profil 75 cm
Vyberte veľkosť
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
15,90 €
13,25 € bez DPH
Popis produktu
Zakladací profil pod obklad dĺžky 75 cm je ideálna alternatíva za tradičné drevené kolíky, vodováhy, alebo CD profily.
Zistiť celý popis
Výrobca: LEVELYS
EAN: 8588006538373

Viac informácií o produkte

Zakladací profil pod obklad dĺžky 75 cm je ideálna alternatíva za tradičné drevené kolíky, vodováhy, alebo CD profily. Ľahký, napriek tomu dosť silný na to, aby udržal aj obklady a dlažby až do 50 kg a pritom neskutočne flexibilný a pevný. Profily vyrábame v niekoľkých dĺžkach, môžete ich medzi sebou spájať a tak získať neobmedzenú dĺžku.

Zakladací profil je opatrený dierou na oboch koncoch profilu. Tam, kde nemôžete použiť nastaviteľné nožičky LEVELYS môžete použiť otvor na prípadne upevnenie do steny skrutkami alebo klincami. Poslúži aj ako otvor pre zavesenie profilu na stenu či stojan v dielni. Zakladací profil neobsahuje sadu nastaviteľných nožičiek.


Vlastnosti:

  • Výrazne šetrí čas
  • Zaistí ľahké, pritom precízne uloženie prvého radu obkladu
  • Príprava nezaberie viac ako 2 minúty
  • Profil je ľahký vďaka materiálu z ktorého je vyrobený (hliník)
  • Poradí si aj s veľkými a ťažkými obkladmi do 50 kg


Použitie: pri zakladaní obkladu napríklad v sprchovom kúte, za kuchynskou linkou, vaňou či geberitom a pod.


Rozmery: dĺžka 75 cm; šírka 5 cm; výška 4,8 cm

Materiál: hliník

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk