Loctite Super All Plastics

Loctite Super All Plastics
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
6,70 €
5,58 € bez DPH
Popis produktu
Loctite Ultra Plastik je ideálny lepidlo na lepenie všetkých materiálov v domácnosti: vinyl, plexisklo, nylon, polystyrén, polykarbonát, ABS, polyetylén, polypropylén, oceľ a hliník, porcelánu, keramiky, kože, všetkých typov dreva, korku, gumy, papiera, lepenky, betónu, kameňa, klenotov, textilu atď.
Zistiť celý popis
Výrobca: HENKEL
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

Doba vytvorenia pevného spoja je nižšia ako 30 sekúnd, ale závisí na povrchu lepeného materiálu, teplote v miestnosti a relatívnej vlhkosti vzduchu. Väzbové spojenie sa vytvára rýchlo, ale odporúčame lepené časti ponechať v kľude po dobu asi 8 hodín, aby sa dosiahlo jeho plný potenciál. Pevnosť v ťahu sa pohybuje v rozmedzí medzi 2.0 N / mm2 až 20 N / mm2, v závislosti na povrchu lepených materiálov.

  • Lepí aj problematický plasty ako sú PE alebo PP a ostatné špeciálne plasty
  • Vhodné aj na lepenie väčších povrchov
  • Po vytvrdnutí je spoj priehľadný
  • Bez rozpúšťadiel
  • Bezpečný uzáver & neupcháva sa

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk