Soudal Fix All Flexi

Soudal Fix All Flexi
Soudal Fix All Flexi
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
9,90 €
8,25 € bez DPH
Popis produktu
Neutrálny pružný lepiaci tmel vhodný pre tmelenie, lepenie a spojovanie širokého spektra materiálov v interiéri a exteriéri. Tmelí a lepí všetky savé aj nesavé materiály. Produkt Soudal Fix All Flexi nahrádza produkt Soudal Fix All Classic.
Zistiť celý popis
Výrobca: SOUDAL
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

Fix ALL FLEXI je vysoko kvalitný, neutrálny, elastický jednozložkový spojovací a lepiaci tmel na báze SMX hybridného polyméru s vysokou pevnosťou lepeného spoja. 

CHARAKTERISTIKA PRODUKTU

 • ľahko sa nanáša a uhladzuje
 • vysoká adhézna pevnosť
 • dobrá priľnavosť na väčšinu podkladov vrátane vlhkých
 • po vytvrdnutí trvale pružný a pevný
 • pretierateľný farbami na vodnej báze
 • farebne stály, odoláva poveternostným vplyvom a UV žiareniu
 • bez zápachu
 • veľmi nízke emisie - splňuje EC1 PLUS R
 • obsahuje protiplesňové fungicídy

PRÍKLADY POUŽITIA

 • tmelenie a lepenie v stavebníctve a priemyslovej výrobe
 • vhodný pre sanitárne aplikácie
 • pevné a pružné konštrukčné spoje vibrujúcich konštrukcií
 • tmelenie podlahových špár
 • tmelení a lepenie prírodných kameňov (mramor, žula atd.)

Fix ALL Flexi má výbornú adhéziu na väčšinu podkladov, testovaná bola na nasledujúce materiály: kovy: oceľ, AIMgSi1, mosadz, elektrolyticky a tepelne galvanizovaná oceľ, AICuMg1, AIMg3 a oceľ ST1403. plasty: polystyrén, polykarbonát (Makrolon®), PVC, polyamid, sklolaminát na báze epoxidu i polyestru (GRP). Nemá priľnavosť na PE, PP a PTFE (Teflón®), silikónové a bitúmenové povrchy.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk