Mapei FUGOLASTIC

Mapei FUGOLASTIC
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
23,20 €
19,33 € bez DPH
Popis produktu
Tekutá polymérna
prísada do škárovacích
mált Keracolor FF,
Keracolor GG a
Keracolor SF.
Zistiť celý popis
Výrobca: Mapei
EAN: 8022452001093

Viac informácií o produkte

Tekutá polymérna prísada do škárovacích mált Keracolor FF, Keracolor GG a Keracolor SF. Fugolastic sa používa ako náhrada zámesovej vody pri miešaní cementových škárovacích mált Keracolor FF, GG a Keracolor SF kvôli lepšej priľnavosti, mechanickej pevnosti, zníženiu pórovitosti a nasiakavosti.


Vlastnosti:

  • Zdokonalenie kompaktnosti a zvýšená odolnosť proti obrusovaniu
  • Optimálna hydratácia cementového spojiva a zlepšená priľnavosť ku stenám obkladových prvkov
  • Znížená pórovitosť a nižšia nasiakavosť, v dôsledku čoho je čistenie škár jednoduchšie

Použitie: škárovanie na fasádach, balkónoch, terasách a v plaveckých bazénoch, podláh vystavených ťažkému prevádzkovému zaťaženiu a na miestach, kde sa očakáva značná zaťaž škár, opravy starých, poškodených a zle vyplnených škár, škárovanie obkladových prvkov na značne flexibilných odkladoch podláh a stien, škárovanie keramickej alebo sklenenej mozaiky na podlahách a stenách, škárovanie na podlahách a stenách vystavených častému čisteniu, vrátane čisteniu parou.


Spotreba: závisí od použitého množstva škárovacích zmesí Keracolor FF, Keracolor GG a Keracolor SF

Balenie: 5kg

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk