Pinty Plus dočasné lepidlo

Pinty Plus dočasné lepidlo
Skladom (1 ks). Doručenie do 24 hodín.
Pri objednávke do 12:00 doručíme tento produkt do 24 hodín.
10,30 €
8,58 € bez DPH
Popis produktu
Dočasné lepidlo v spreji, bezfarebné, na rozpúšťadlovej báze.
Objem balenia 400ml.
Zistiť celý popis
Výrobca: Novasol Spray
EAN: 8429576234602

Viac informácií o produkte

Dočasné lepidlo v spreji, bezfarebné, na rozpúšťadlovej báze. Je určené pre profesionálne aj hobby práce. Umožňuje prilepenie a odlepenie povrchov. Dočasné lepidlo v spreji poskytuje maximálnu priľnavosť a široké možnosti použitia. Používa sa pre spojenie rôznych materiálov, ktoré je potrebné opakovane zlepovať a odlepovať. Sú to najmä rôzne ľahké dekoratívne materiály, ale aj papier, plsť, koža, lepenka, tkaniny, lamináty, plechy, peny, korok a podobne. Ideálne pre použitie pri fotografických workshopoch, tlači, modelovaní atď.

Použitie:

Naneste tenkú a rovnomernú vrstvu lepidla na oba zlepované povrchy. Počkajte kým sa riedidlo odparí: pri normálnych podmienkach 1 – 5 minút. Po tomto čase spojte povrchy. Počet nalepení a odlepení závisí od použitých materiálov, poveternostných podmienok a množstva použitého lepidla.

Dobrý tip:

Výrobok je mimoriadne vhodný na šablóny, ktoré budú viacnásobne použité. Šablónu bude možné viacnásobne prilepiť, namaľovať, odlepiť a použiť na iný povrch. Keď lepidlo stratí priľnavosť, môže byť znova nanesené.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info