Ceys AGUA STOP hydroizolačný tmel 300ml

Ceys AGUA STOP hydroizolačný tmel 300ml
Na sklade (24 ks)
- piatok 1. 3. u vás
8,10 €
6,75 € bez DPH
Popis produktu
​Vodu neprepúšťajúcu tmel na báze koncentrovanej disperzie modifikovaného kaučuku so špeciálnymi živicami, sklenými vláknami a spevňujúcimi látkami.
Zistiť celý popis
Výrobca: CEYS
EAN: 8411519928068
Prepravná váha: 0,35 kg

Viac informácií o produkte

Vodu neprepúšťajúcu tmel na báze koncentrovanej disperzie modifikovaného kaučuku so špeciálnymi živicami, sklenými vláknami a spevňujúcimi látkami. Pri zasychaní vytvorí vrstvu, ktorá pevne priľne k podkladu. Je nepriepustná a zároveň má potrebnú elasticitu (pohyblivosť až 1 cm), ktorá umožňuje dilatácie, ktorým podliehajú materiály používané v stavebníctve. Tmel priľne k akémukoľvek podkladu. Odoláva slnečnému a UV žiareniu, je vodotesný a je možné ho zaťažiť. Opravuje a veľmi efektívne a okamžite zabraňuje priesakom vody v škárach a trhlinách či v otvoroch a škárach. Utesňuje škáry v odkvapoch a zvodoch z PVC. Zabraňuje kvapkanie vody na terasách a dvorcoch, utesňuje trhliny na strechách a komínoch, je odolný dokonca aj v prípadoch zadržiavania vody na jednom mieste. Obsahuje vlákna pre posilnenie. Po zaschnutí môžete tmel ľubovoľne natierať. Vďaka praktickému baleniu v kartuši je aplikácia veľmi jednoduchá pomocou bežnej pištole na silikón.

VHODNÉ POUŽITIE: oprava netesností na streche a terase, oprava a utesnenie zlomov a prasklín na vikieroch, vyplnenie spojov medzi komíny a strechou, oprava trhlín v asfaltových fóliách, utesnenie spojov v žľaboch a odkvapoch, oprava trhlín na plášťoch lodí a na karosériách karavanov ai.


NÁVOD NA POUŽITIE: 

Nanášať na čistý povrch zbavený prachu a mastnoty pomocou špachtle alebo aplikačnej pištole v prípade balenia v kartuši. Stačí naniesť jednu vrstvu prípravku (výťažnosť cca 1 kg / m2), u veľmi poškodených miest sa doporučuje tmel naniesť ešte raz po uplynutí 48 hodín. UPOZORNENIE: U veľmi vlhkých podkladov alebo pod vodou je potrebné nanesený tmel prejsť špachtľou. Pri jemných povrchov sa odporúča vopred skúška na málo viditeľnom mieste. 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk