Köster Crisin Cream proti vlhkosti

Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Köster Crisin Cream proti vlhkosti
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
17,90 €
14,92 € bez DPH
Popis produktu
Injektážny krém na báze živice/silanu bez rozpúšťadiel proti vzlínajúcej vlhkosti.
Zistiť celý popis
Výrobca: Köster
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

KÖSTER Crisin krém je injektážny krém na báze živice/silanu bez rozpúšťadiel proti kapilárne vzlínajúcej vlhkosti. Je to retroaktívny tesniaci prostriedok (hydroizolačná vrstva) proti kapilárne vzlínajúcej vlhkosti. Môže sa aplikovať z vnútornej alebo vonkajšej strany budovy. Môže sa aplikovať v prípade vysokého stupňa prieniku vlhkosti (95% +/- 5% nasiaknutie) a so všetkými stupňoch kontaminácie soľami.

KOSTER Crisin Cream sa používa sa vytváranie líniových bariér v rôznych typoch muriva, ktoré zabraňujú vode a vlhkosti vzlínať v murive (hovoríme o tzv. CHEMICKÉ PODREZANIE MURIVA). Jedná sa beztlakovú injektáž. Sanované murivo sa navŕta v daných rozostupoch (odvodené od typu injektáže, injektovaného materiálu, hrúbky steny...) takmer na celú šírku muriva. Z dier sa odstráni prach z vŕtania a vyplnia sa injektážnym materiálom (napr. KOSTER Crisin Cream) beztlakovou metódou. Injektážna hmota sa behom nasledujúcich dní vsiakne do muriva do vzdialenosti až 7cm od vrtu. Jednotlivé vrty v línii týmto vytvoria pre vodu nepreniknuteľnú bariéru. Injektážna hmota zmení vlastnosti kapilár v konštrukcii, ako, záleží od typu použitej injektážnej hmoty. Takto vzniknutá bariéra je trvalá. Murivo nad bariérou začína schnúť - tento efekt je badateľný už deň po injektáži. Diery po vrtoch sa upchajú vysprávkovou maltou (napr. vysokopevnostná vodeodolná hydrofóbna malta Koster Repair Mortar). Po injektáži sa murivo omietne sanačnou omietkou (napr. dvojica omietok Koster Restoration Plaster ako hrubá a Koster Fine Plaster ako vrchná štuková omietka. Pre urýchlenie schnutia sa používa odvetrávacia lišta, ktorá sa osadí do úrovne vrtov (obvykle v soklovej časti muriva), svojimi vetracími otvormi vytvára priamy prístup ku zavlhnutej konštrukcii a tým efektívnejšie suší murivo. Sanačné omietky je možné vymaľovať farbou na to určenou (vlastnosti použitej farby nesmú brániť schopnosti sanačnej omietky odparovať vlhkosť z muriva).

Spotreba: Pri hrúbke steny 12cm: cca 140 ml/m; pri hrúbke 36cm: cca 510ml/m

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk