Dupli Color NEXT

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
Dupli Color NEXT
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
7,30 €
6,08 € bez DPH
Popis produktu
Vďaka pokrokovej kvalite farby a špeciálne zvolenému farebnému sortimentu je DUPLI-COLOR NEXT ideálny pre aplikácie ako aj na dekoratívne použitie v domácich a hobby oblastiach.
RAL odtiene - Lesklé
Ostatné odtiene - polomatné
Bezfarebné laky – lesklý a polomatný
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: DUPLI COLOR
Prepravná váha: 0,5 kg

Viac informácií o produkte

Inovatívna kvalita farby v spreji zabezpečuje veľmi pohodlné použitie a vysokú spoľahlivosť pre dokonalé výsledky striekania. Neutrálna vôňa kombinovaná s nízkou rozprašovacou hmlou umožňuje rovnomerné striekanie vo vetraných priestoroch. Rýchloschnúca farba s perfektnou príľnavosťou na mnohých povrchoch aj bez špeciálneho základného náteru. DUPLI-COLOR NEXT poskytuje rôzne možnosti využitia v domácnosti, DIY, art & crafts alebo u umelcov.

Vhodný pre takmer všetky povrchy: lakovanie kuchynských a kúpeľňových doplnkov, záhradného náradia a nábytku, detských izbičiek a hračiek atď. Vyrobených z prútia, dreva, kartónu, kovu, látok, lakovaných tvrdých plastov, skla, keramiky, atď. Dokonca vhodný pre použitie na polystyrén. Lakované predmety môžu byť očistené jemným čistiacim prostriedkom.

Špeciálne výhody nového produktu DUPLI-COLOR NEXT:

Výhoda 1: Syntetika + Akryl

Táto nová inovatívna farba v spreji založená na novej technológii živice kombinuje pozitívne vlastnosti syntetických a akrylových sprejov v jednom. Syntetické spreje presviedčajú vysokým leskom a maximálnou flexibilitou. Akrylové spreje zase zaisťujú špeciálnu tvrdosť, pokročilú odolnosť proti poškrabaniu a krátku dobu schnutia. Práve preto je možné striekať sprejom NEXT povrchy natreté syntetickou aj akrylovou farbou!

Výhoda 2: Základ + farba

Vďaka svojej flexibilite a zvýšenej adhéznej sile sa v tejto novej formule zjednocuje produkt 2 v 1: základ a farba v jednom spreji

Výhoda 3: Neutrálna vôňa + krátky čas schnutia

Nízky podiel rozpúšťadiel, ktoré sú dostatočne biologicky odbúrateľné, vytvára takmer neutrálnu vôňu – príjemnú a užívateľsky prívetivú. Užívateľsky prívetivú taktiež vďaka krátkemu času schnutia.

Vlastnosti:

  • Neutrálna vôňa bez chemického zápachu
  • Jednoduchá aplikácia pri univerzálnej kompatibilite s inými typmi farieb
  • Dokonalá priľnavosť na mnohých povrchoch bez základného náteru
  • Taktiež na priamu aplikáciu na polystyrén a plasty
  • Jemné striekanie s elegantnými krycími schopnosťami
  • Rýchle schnutie a dokonalé krytie
  • Vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie
  • Flexibilný vrchný náter s dobrou odolnosťou proti poškrabaniu
  • Biologicky odbúrateľné rozpúšťadlá pre užívateľsky prívetivé aplikácie

Výdatnosť 400ml spreju je cca 2m2.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk