Ceresit CE 79 UltraPox Color

Ceresit CE 79 UltraPox Color
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
70,70 €
58,92 € bez DPH
Popis produktu
Dvojzložková epoxidová chemicky odolná škárovacia hmota Ceresit CE 79 UltraPox Color.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: Ceresit

Viac informácií o produkte

Škárovacia epoxidová hmota Ceresit CE 79 UltraPox Color je dvojzložková epoxidová chemicky odolná hmota na lepenie a škárovanie keramických a kamenných obkladov, obkladových prvkov z priesvitných alebo priehľadných materiálov ako sklo, sklenené mozaiky, prírodný a umelý kameň a pod. Je určená na lepenie a škárovanie v interiéri i exteriéri, v miestach zaťažených agresívnymi vplyvmi, chemickými látkami, v oblastiach trvalo zaťažených vlhkosťou alebo v krátkodobom kontakte s pitnou vodou. Na lepenie a škárovanie keramických povrchov vystavených agresívnym látkam, ako napr.: terapeutické vane, priemyselné kuchyne, akumulátorovne, umývačky áut, pivovary, silá, príbytky pre hospodárske zvieratá, plavecké bazény, laboratóriá, kúpele, sauny a parné sprchy. Má vynikajúce vlastnosti ako je farebná stabilita, vodotesnosť, jednoduchá aplikácia a čistenie, vysoká chemická a mechanická odolnosť, minimálne riziko trhlín. Je vhodná aj ako lepidlo. Pre šírku škáry 1 až 15 mm.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk