FORTISOL hydroizolačná stierková hmota

FORTISOL hydroizolačná stierková hmota
FORTISOL hydroizolačná stierková hmota
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
38,90 €
32,42 € bez DPH
Popis produktu
Dvojzložková univerzálna hydroizolačná stierková hmota na izoláciu a ochranu stavebných konštrukcií z betónu a ocele.
Zistiť celý popis
Výrobca: Eternal
EAN: 8590892112742
Prepravná váha: 23 kg

Viac informácií o produkte

FORTISOL sa používa k izolácií stavebných hmôt, konštrukcií a základov proti spodným vodám v nových i starých stavbách pre exteriér aj interiér. Slúži aj ako ochrana oceľových, betónových a železobetónových konštrukcií proti vode, vlhkosti a atmosférickým vplyvom. Stvrdnutá vrstva hydroizolačnej hmoty je odolná proti spodným a tlakovým vodám a to pri tlaku pôsobiacim smerom z podkladu. Zabraňuje tiež prieniku radónu z podložia. Je vhodný ako izolácia kanálov, septikov a štôlní podzemných a vodných stavieb i proti tlakovej vode. Vhodný aj ako adhézny mostík pre dodatočné betonáže. Odtieň: tmavo šedý

Spotreba: 

1-1,5 kg/m2 netlaková izolácia pod obklad (1 vrstva) 

2-3 kg/m2 izolácie do 1 m pod úroveň terénu proti zemnej vlhkosti a tlakovej vode (2-3 vrstvy) 

4-6 kg/m2 izolácia od 1 m do 50 m pod úroveň terénu proti vode pôsobiacej tlakom z podkladu (3-4 vrstvy).

Balenie: zložka A - 15 kg vrecia, zložka B - 5 kg plast. obaly

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk