Mapei ADESILEX P9 FIBER PLUS

Mapei ADESILEX P9 FIBER PLUS
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
24,80 €
20,67 € bez DPH
Popis produktu
Vláknami vystužené, špeciálne cementové lepidlo, so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia, na všetky druhy obkladových prvkov z keramiky a prírodného kameňa.

Zistiť celý popis
Výrobca: Mapei
EAN: 8022452094385
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Vláknami vystužené, špeciálne cementové lepidlo, so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia, na všetky druhy obkladových prvkov z keramiky a prírodného kameňa.


Vlastnosti:

  • vysoká stabilita vďaka obsahu vlákien
  • jednoduchá príprava a aplikácia (vďaka krémovej konzistencii sa uľahčuje lepenie obkladových prvkov na veľkých povrchoch)
  • ložná vrstva zvýšená na max. 10 mm, možnosť opráv drobných nerovností v podklade v priebehu lepenia
  • znížený sklz umožňuje inštaláciu obkladov zvrchu, bez rizika zošmyknutia
  • predĺžená doba zavädnutia zaisťuje pohodlné lepenie obkladových prvkov i pri zvýšenej teplote a nízkej relatívnej vlhkosti vzduchu
  • vysoká počiatočná prídržnosť a vysoká odolnosť proti intenzívnemu prevádzkovému zaťaženiu


Použitie: je určený na tenko vrstvové a stredne vrstvové lepenie (do cca. 10 mm) obkladových prvkov z keramiky (ako napr. terakota, gres, klinker tehly, kamenina, dlažba typu cotto, keramická mozaika), kameňa a betónu (za predpokladu, že nie sú citlivé na vlhkosť) na vodorovné a zvislé konštrukcie v interiéri aj exteriéri.

Odporúča sa obzvlášť na aplikáciu obkladových prvkov malého, stredného až veľkého formátu na sadrových a cementových podkladoch (a to aj pri vyššej teplote a nízkej relatívnej vlhkosti vzduchu), na miestach vystavených náročnejším prevádzkovým podmienkam (schodiská, nákupné priestory, vykurované podlahové systémy, balkóny, terasy, fasády atď.)

Je tiež vhodný na lepenie tepelnoizolačných panelov ako napr. expandovaný polystyrén,expandovaný polyuretán, sklenená a kamenná minerálna vlna, Heraklit (drevené vlákna s cementovým spojivom) a zvukovo izolačné panely.


Spotreba: 2-5 kg/m² ( v závislosti od hrúbky vrstvy).

Balenie: 25kg


Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk