Mapei KERAQUICK MAXI S1

Mapei KERAQUICK MAXI S1
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
63,40 €
52,83 € bez DPH
Popis produktu
Zistiť celý popis
Výrobca: Mapei
EAN: 8022452116063
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Špeciálne, rýchlo tvrdnúce, cementové lepidlo so zníženým sklzom, predĺženou dobou zavädnutia a veľmi nízkym obsahom organických prchavých látok, určené na inštaláciu obkladových prvkov z kameňa, vrátane hrubých, veľkých formátov. Vhodné na aplikácie do lôžka s hrúbkou vrstvy 15 mm.


Použitie: na rýchle lepenie všetkých druhov keramických obkladových prvkov do lôžka hrúbky 15 mm, na nerovné povrchy a omietky v interiéri aj exteriéri bez nutnosti vopred vyrovnávať podklad, na lepenie prírodného kameňa, ktorý nie je veľmi citlivý na vlhkosť a na inštaláciu umelého kameňa v interiéri, na lepenie tenkých, porcelánových, obkladových prvkov na podlahy, steny a fasády, na lepenie na pôvodnú dlažbu z keramiky alebo kameňa v interiéri za predpokladu, že vykazuje dostatočnú prídržnosť, na lepenie hrubých, veľkoformátových obkladových prvkov a dosiek z keramiky a kameňa, na bodové lepenie tepelnoizolačných panelov v interiéri ako je expandovaný polystyrén, sklenená a kamenná minerálna vlna, Heraklit (drevené vlákna s cementovým spojivom), zvukovo izolačné panely, korok a pod.


Spotreba: 1,2 kg/m² na 1 mm hrúbky


Balenie: 23kg, 25kg

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk