Smartown Magnetická projekčná popisovateľná tapeta

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
Smartown Magnetická projekčná popisovateľná tapeta
Smartown Magnetická projekčná popisovateľná tapeta
Smartown Magnetická projekčná popisovateľná tapeta
Vyberte farbu
Vyberte veľkosť
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
565,20 €
471,00 € bez DPH
Popis produktu
Naša projekčná a popisovateľná tapeta vám umožní vytvoriť magnetický,popisovateľný a projekčný povrch veľmi jednoducho a rýchlo.
Zistiť celý popis
Výrobca: smartown
EAN: 5060317747246

Viac informácií o produkte

Táto tapeta vám umožní vytvoriť magnetický, popisovateľný a projekčný povrch v jednom. Jednoducho sa nalepí ako každá iná tapeta alebo fólia pomocou lepidla a je okamžite pripravená k používaniu.

Použite projektor na premietanie prezentácií, obrázkov či videa na povrch tapety a píšte priamo na premietaný obraz. Otvorte možnosti svojho pracovného priestoru s touto projekčnou tapetou a pomocou tohto inovatívneho produktu zvýšte svoju kreativitu, produktivitu a zameranie.

Môže byť použitá so všetkými projektormi vrátane štandardných, interaktívnych, 3D a 4K projektorov.


Vlastnosti:

 • 10 ročná záruka na produkt
 • Sada obsahuje aplikačné príslušenstvo
 • Používajte s akýmikoľvek popisovačmi a príslušenstvom na tabuľu
 • Možno zavesiť vertikálne, horizontálne a rovnomerne na steny
 • Magnetický výkon: 3-4 papiere A4
 • Pripravené na použitie len za 24 hodín
 • Neobsahuje VOC, rozpúšťadlá a izokyanáty
 • Vhodný do komerčných interiérov s nezávislou certifikáciou požiarnej odolnosti
 • Nezávislá certifikácia pre oheň – Euroclass B


Rozmery:

10m² - / 1,22m x 8,25m

5m² - 1,22m x 4,12m


Balenie obsahuje:

 • 1 x projekčná popisovateľná tapeta
 • 1 x stierka na tapety
 • 1 x pár rukavíc
 • 1 x utierka z mikrovlákna
 • 2 x neodymové magnetky

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk